Już NIE zobaczymy Kobuszewskiego. Bardzo smutna informacja dla fanów

Już NIE zobaczymy Kobuszewskiego. Bardzo smutna informacja dla fanów Źródło: fot. youtube.com/Krystyna Gębska

Jan Kobuszewski to jeden z kultowych polskich aktorów teatralnych, filmowych i kabaretowych. W zawodzie aktywny jest od 1953 roku i od tamtego czasu zdążył wejść do legendy polskiego aktorstwa. Teraz jednak nie wystąpi już w żadnym filmie ani spektaklu. Ta wiadomość to prawdziwy cios dla fanów.

Jan Kobuszewski skończył w kwietniu 84 lata. Jest zatem bardzo wiekowym człowiekiem. Aktor ma na swoim koncie naprawdę niemałe osiągnięcia. Rozpoznawalny jest właściwie przez każdego, grał bowiem w kabarecie, filmach i spektaklach teatralnych. Najbardziej znany jest z ról komediowych, ale występował także w poważniejszych odsłonach. Musiał niestety zawiesić działalność artystyczną i od pewnego czasu nie gra już żadnych ról. Przyznaje też wprost, że to się już nie zmieni. Nigdy więcej nie zobaczymy na ekranie lub w teatrze Jana Kobuszewskiego.

Jan Kobuszewski znika ze sceny na zawsze

Pod koniec ubiegłego roku Jan Kobuszewski trafił do szpitala. Przeszedł tam serię badań, by ustalić, czy będzie jeszcze mógł wrócić do aktorstwa. Niestety - wyniki były jednoznaczne. Zdrowie legendarnego aktora jest już zbyt słabe. - Siły na to nie pozwalają. Ale nie narzekam, poleguję sobie - mówi Jan Kobuszewski, jak zawsze znajdując pozytywy w negatywach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Ile lat ma Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie!

- Moment starości jest dla mnie błogosławieństwem. W stu procentach akceptuję upływ czasu. Jestem otoczony kochanymi, miłymi ludźmi. To mi daje radość - podkreśla aktor. Dla fanów jednak nie jest to dobra wiadomość. Mistrz, którego uwielbiają polscy widzowie w każdym pokoleniu, nie zagości już na deskach teatru, nie zobaczymy go także w filmie ani kabarecie. Jedyne, na co można liczyć, to że ktoś zorganizuje Kobuszewskiemu benefis, gdzie będziemy mogli go ponownie zobaczyć i usłyszeć. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Choroby prześladują aktora i jego rodzinę

Ostatni czas nie był łatwy nie tylko dla Jana Kobuszewskiego, ale także dla jego rodziny. U samego pana Jana 30 lat temu zdiagnozowano raka jelita grubego. Jego żona Hanna Zembrzuska zaczęła podupadać na zdrowiu w 2010 roku. Początkowo udało się ją przywrócić do stanu zdrowia, niedawno jednak problemy znów wróciły. Od kilku miesięcy jednak pani Hanna znów wraca do zdrowia i kuruje swoje nerki. - To prawdziwy cud. Od paru miesięcy nie chodzi na dializy i świetnie funkcjonuje - mówi radośnie Kobuszewski. Nie ukrywa on serdecznej miłości do swojej żony, z którą jest w związku małżeńskim już od 1956 roku. Pozostaje nam za niego i jego żonę trzymać mocno kciuki i wspierać ich dobrą myślą na każdym kroku. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Aktor serialu "Ranczo" na dnie. Zniszczyli go
  2. Polska aktorka ledwo przeżyła. Opublikowała zdjęcia po operacji mózgu
  3. Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Bliscy aktorki ujawniają
  4. To nie miało wyjść na jaw! Wiemy ile Lewandowski bierze za reklamę, jest KWOTA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News