Ojciec Andrzeja Dudy przerywa milczenie. Oto kim Duda jest dla PiS-u

Ojciec Andrzeja Dudy przerywa milczenie. Oto kim Duda jest dla PiS-u Źródło: Fot. Wikipedia

Jan Duda rzadko publicznie komentuje poczynania swego syna na stanowisku głowy państwa. Ojciec Andrzeja Dudy zdecydował się jednak ostatecznie odnieść do prezydentury potomka oraz jego relacji z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Jak się bowiem okazuje, prof. Duda ma do Zjednoczonej Prawicy naprawdę duży żal.

Jan Duda zawsze stanowczo stawał po stronie syna na polskiej scenie politycznej. Co ciekawe, niechętnie odnosił się jednak do samych poczynań potomka oraz jego relacji z działaczami partii Jarosława Kaczyńskiego, które należą zdecydowanie do burzliwych.

Jan Duda o stosunkach swego syna z politykami PiS

Jak się ostatecznie okazało, sam Duda widzi doskonale, że syn nie jest odpowiednio poważany przez własne środowisko oraz nie dostrzega się w nim postaci wiodącej. Jego zdaniem Andrzej Duda należy do grona dużo sprawniejszych polityków niż przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy, czego ci mają nie dostrzegać, a czasami nawet bezpośrednio krytykować. - Jest takie powiedzenie, że „jeszcze się urodził taki, co by wszystkim dogodził”. Jest to dla mnie normalne, że mamy różne podejścia co do pojęcia troski o dobro wspólne. Mnie osobiście nie dziwi, że jest krytyka, natomiast boli mnie, jeżeli krytyka jest ze strony tzw. dobrej zmiany - stwierdził prof. Duda w rozmowie z dziennikarzem Radia Wnet. - Przykre, że nie wszyscy po stronie dobrej zmiany rozumieją zawiłości i uwarunkowania polityki - dodał także ojciec głowy państwa, krytycznie komentując stosunek przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy do swego syna.

Ojciec Andrzeja Dudy uderza w opozycję

Jan Duda ostatecznie odniósł się także do podziałów w polskim społeczeństwie, wskazując winnych kryzysowej sytuacji. Rodzic prezydenta zaznaczył przede wszystkim, że rzeczywistość nie jest tak skomplikowana, jak nakreślają ją media. Jednocześnie winą za wszelkie komplikacje w tej kwestii obarczył polityków obecnych ugrupowań opozycyjnych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Społeczeństwo nie jest tak naprawdę podzielone, jesteśmy jednością i to mnie cieszy - stwierdził stanowczo Jan Duda, którego słowa w błyskawicznym tempie obiegły dzisiaj sieć. Nie wszyscy internauci zgodzili się oczywiście z ojcem prezydenta. Wielu z nich zaznaczało jednak, iż raczej negatywny, niepoważny stosunek Jarosława Kaczyńskiego i jego współpracowników do Andrzeja Dudy jest od dłuższego czasu doskonale widoczny, dlatego też nie dziwi ich ostateczna reakcja ojca polityka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Leszka Millera Jr obdarta z intymnych tajemnic. W życiu byście się tego nie spodziewali
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Tego PiS nie chciało ujawniać. Do Europy brakuje nam aż 60 lat
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: „Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi”
Następny artykuł