Jamnik uszkodził ogon z powodu kwarantanny właścicieli. Powód zwala z nóg

Jamnik uszkodził ogon z powodu kwarantanny właścicieli. Powód zwala z nóg Źródło: twitter.com Emmasmith77xx

Jamnik podczas kwarantanny właścicieli niefortunnie złamał ogon. Mimo bolesnego wypadku, mógł liczyć na opiekę swoich państwa 24 godziny na dobę. Szczęście w nieszczęściu.

Jamnik wraz z właścicielami przebywał na kwarantannie. Na szczęście miał możliwość spacerów, ale jeszcze nigdy nie miał państwa dla siebie przez tak długi czas. Potem stał się wypadek.

Jamnik nie ukrywał swojej radości z powodu kwarantanny, w przeciwieństwie do właścicieli

Emma Smith wraz z partnerem musiała poddać się kwarantannie z powodu koronawirusa. Zdecydowała się zostać w domu na 2 tygodnie i wychodzić z niego tylko na spacer ze swoim jamnikiem, Rolo, oraz po zakupy. Nie cieszyły ją te ograniczenia, ponieważ jest aktywną osobą, ale za to pies nie posiadał się z radości. Pewnego dnia Emma usłyszała głośny pisk pełen bólu. Rolo nie mógł ruszać swoim ogonem i nie dawał dotykać się w to wrażliwe miejsce.

- No więc mój pies był tak szczęśliwy, że wszyscy są w domu na kwarantannie, że jego ogon "przestał działać". Poszliśmy do weterynarza i powiedział: "skręcił ogon przez nadmierne machanie" - napisała kobieta na Twitterze.

Jej wpis zebrał kilka tysięcy komentarzy, ponad 140 tysięcy udostępnień i milion polubień. Każdego rozśmieszył incydent z nadmiernie szczęśliwym jamnikiem, chociaż jemu na pewno nie jest do śmiechu.

Do wesela się zagoi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jamnik był tak przeszczęśliwy, że jego państwo nie wychodzą jak co dzień do pracy, tylko siedzą w domu i mogą godzinami się z nim bawić, że przez okazywanie radości poważnie nadwyrężył sobie ogon.

- Nikt nie spodziewał się, że tak się stanie. Dla tych, którzy pytają -  na razie jego ból nieco zelżał, a weterynarz powiedział, że powinien dojść do siebie w ciągu tygodnia, a oto jest on na drugi dzień. Jest bardzo szczęśliwy i teraz porusza swoim ogonem z boku na bok, ale stara się podnieść go w powietrze - napisała Emma, ponieważ wiele osób dopytywało się, w jakim stanie jest ogon Rolo.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Kowalska przekazała, w jakim stanie jest jej córka. Zdjęcie złamie każde serce
2. “Lekarz powiedział mu, że nie musi się martwić“. Zmarł 19-latek, najpewniej był zakażony

Znaczna część komentujących nigdy nie spotkała się z przypadkiem, żeby pies złamał sobie ogon z nadmiernej radości. Widać, że kocha swoich państwa i ten czas, który w końcu dla niego mają, jest szalenie ważny dla czworonoga. Tak ważny, że zniesie nawet najgorszy ból.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzątko. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu
  2. Kobieta zostawiła zranionego szczeniaka na lotnisku. Do obroży przypięła pożegnalny list
  3. Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta
  4. Podczas randki chłopak zadał swojej dziewczynie wyjątkowo intymne pytanie. Odpowiedź zwaliła go z nóg, będzie żałował do końca życia
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Kierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych rad

Źródło: Ruin my week

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News