Wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest. Niesamowite, jamnik zapłodnił pitbulla a ich szczeniaki są przecudowne

Wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest. Niesamowite, jamnik zapłodnił pitbulla a ich szczeniaki są przecudowne Źródło: .

Jamnik zapłodnił pitbulla, a szczeniak z takiej krzyżówki wygląda zdumiewająco. Wielu wydaje się nawet, że to zwykły fotomontaż, jednak opiekunowie psiaka zapewniają, że jest jak najbardziej prawdziwy.

Jamnik i pitbull to raczej dość skrajne i niecodzienne połączenie. Chyba nikt nie spodziewał się, że z takiej pary może wyjść potomstwo, którego widok wprawi wszystkich w osłupienie. Niektórzy nie dowierzają, że zdjęcie ukazuje prawdziwego czworonoga. Tymczasem jest on w pełni prawdziwy, a nawet szuka nowego domu. 

Nieprawdopodobne! Jamnik zapłodnił pitbulla, szczeniak jest przecudowny 

Choć wydawać by się mogło, że powyższe zdjęcie to zwykły fotomontaż, bohater fotografii jest prawdziwy i jest mieszanką jamnika i pitbulla. Pies jest przecudowny i w mgnieniu oka kradnie kolejne serca internautów. Okazuje się, że Rami, bo tak właśnie ma na imię, mieszka w schronisku w Moultrie w amerykańskim stanie Georgia, gdzie czeka na swój nowy dom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wolontariusze placówki zamieścili na Facebooku zdjęcie psiaka i w jego imieniu opublikowali post, w którym zwierzak "opisał się" w kilku słowach. Dzięki temu potencjalny nowy właściciel może dowiedzieć się m.in. że Rami uwielbia się bawić, nie przepada za spacerami na smyczy, jest dość niesforny, dlatego wymaga odrobiny tresury, a także, że z uwagi na jego korzenie pitbulla lepiej, by nie mieszkał z dziećmi

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Już po kilku minutach od publikacji Rami zaczął cieszyć się wielkim zainteresowaniem, a z każdą chwilą zgłaszało się coraz więcej osób chętnych do przygarnięcia pod swój dach tego karykaturalnego zwierzaka. Dzięki temu psiak być może już niebawem zyska nową rodzinę. Tymczasem pracownicy schroniska informują, że placówce znajduje się również wiele innych zwierząt, które podobnie jak Rami, potrzebują miłości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Siniaki, krwiaki, połamane kości i nieleczone choroby. Wyniki oględzin ciała Violetty Villas przerażają, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała jedną rzecz latami. Prawda wyszła dopiero po latach od jego śmierci

Źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News