Dziewczyna Jamesa Bonda ma koronawirusa. Wiadomo, w jakim jest stanie

Dziewczyna Jamesa Bonda ma koronawirusa. Wiadomo, w jakim jest stanie Źródło: instagram olgakurylenkoofficial

"James Bond" otworzył jej drzwi do kariery, ale teraz dziewczyna Bonda musi pozostać w domu ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Opublikowała ostatnio post, w którym poinformowała o swoim obecnym stanie.

"James Bond" pozwolił zaistnieć wielu aktorkom. Jedną z nich jest Olga Kurylenko, która wcieliła się w dziewczynę Bonda w "007 Quantum of Solace".

"James Bond" dał jej szansę rozbłysnąć jej gwieździe

"James Bond" był dla początkującej aktorki Olgi Kurylenko dużą szansą. Wcześniej jako 13-latka została odkryta przez łowcę talentów i zaczęła pracę jako modelka, a pierwszym filmem, w którym zagrała była francuska produkcja z 2005 r. o nazwie "L'Annulaire". Jednak to James Bond pozwolił jej przebić się do przodu w aktorskiej lidze i praca u boku Daniela Craiga spowodowała, że posypały się kolejne intratne propozycje filmowe. Aktorka zagrała u boku takich gwiazd jak Tom Cruise, Pierce Brosnana czy Ben Affleck. Obecnie jednak musi zawiesić jakąkolwiek aktywność zawodową ze względu na stan swojego zdrowia. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Testy przeszła pozytywnie

Olga Kurylenko na stałe mieszka w Londynie i właśnie tam od dwóch tygodni przebywa w kwarantannie domowej ze względu na zarażenie się koronawirusem. U aktorki infekcja objawia się wysoką gorączką oraz wyjątkowym zmęczeniem. Gwiazda stosuje się do zaleceń lekarzy i bierze paracetamol, aby zbić temperaturę, jednak nie zastosowano względem niej większych środków zapobiegawczych oraz formy izolacji w szpitalu. Wielka Brytania należy do krajów, które nie zdecydowały się na podjęcie odgórnych decyzji mających zmniejszyć ryzyko zarażenia się wirusem w miejscach publicznych. Zaplanowane wydarzenia odbywają się bez przeszkód, a puby działają normalnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy oglądali jego dzieła. Niestety, zmarł na koronawirusa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała dramatyczne nagranie

Dodatkowo wzmacnia swoją odporność

- Dbajcie o siebie i podchodźcie do tego poważnie - napisała ostatnio gwiazda pod jednym ze swoich zdjęć na instagramowym profilu. Dziewczyna James'a Bonda, poza zażywaniem leku na gorączkę, zdradziła, że dodatkowo suplementuje się witaminami, spożywa dużo czosnku oraz wody z cytryną. Poprawne nawodnienie organizmu jest bardzo ważne w trakcie walki z infekcją. Ma nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą jej wygrać z chorobą, jednak nie planuje opuszczać kwarantanny domowej, aby nie narażać innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może prowadzić do nieodwracalnych zmian w płucach. Nawet po wyzdrowieniu uszkodzenia mogą postępować
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Nieoficjalne: w poniedziałek ruszają testy kliniczne szczepionki na koronawirusa. Już jest pierwszy uczestnik
  4. Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani
  5. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News