To jakiś kosmos. Ujawniamy ile zarabiają polskie celebrytki

To jakiś kosmos. Ujawniamy ile zarabiają polskie celebrytki Źródło: Fot. Instagram.com/Małgorzata Kożuchowska

Wiemy i ujawniamy ile zarabiają polskie celebrytki. Pieniądze są kosmiczne. Znamy kwoty, są porażające. Doszło też do zaskakujących przetasowań na szczycie listy płac.

Tyle ile dziennie płaci się naszym gwiazdom, za występy przed kamerami, przeciętny Kowalski musiałby na to harować miesiącami.

Słodko-gorzkie życie polskich celebrytek

ZOBACZ TAKŻE: EKSTRA! Tyszce wymsknęło się o Kożuchowskiej coś, czego nie wiedzieliśmy Choć polskie celebrytki często narzekają na swój los w związku z tym, że są śledzone przez paparazzi, a informacje na temat ich życia prywatnego wywlekane są przez brukowce, to na gaże narzekać raczej nie mogą. Nierzadko jednak zdarzają się sytuacje, w których pazerność celebrytek bije po oczach. Przejawia się to na przykład w słynnych wojnach gwiazd mediów z fotoreporterami. O pieniądze, a ściślej o publikowanie przez celebrytki zdjęć ze swoim wizerunkiem, za które nie płacą autorom fotografii. Kwoty, które zarabiają gwiazdy robią wrażenie. Okazuje się, że doszło do zaskakującego przetasowania na naszym rynku. Niegdyś najlepiej opłacana była Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, czy Małgorzata Socha. Co ciekawe, teraz króluje inna gwiazda. ZOBACZ TAKŻE: Oszukali wszystkich! Kożuchowska zdradza szokujący sekret "Rodzinka.pl"

Ile zarabiają polskie celebrytki?

A mianowicie Joanna Brodzik, która skusiła się wystąpić w produkcji "Pensjonat nad rozlewiskiem". Jak informuje "Super Express" aktorka ma otrzymywać za dzień zdjęciowy 10 tysięcy złotych. Kiedyś powyżej 10 tysięcy złotych dziennie za występy na planie inkasowały Kożuchowska, znana z kultowego serialu "M jak miłość" czy następnie "Rodzinki.pl" oraz Socha, która swego czasu zasłynęła z roli Violetty Kubasińskiej w serialu "Brzydula". To już jednak historia. Jak donosi tabloid Barbara Kurdej-Szatan, która również występuje w uwielbianym przez Polaków "M jak miłość"  emitowanym na TVP 2 ma dostawać dziennie "zaledwie" 8 tysięcy złotych, natomiast Małgorzata Socha "tylko" 7,5 tys. zł. Premierowy odcinek serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" będzie miał miejsce dzisiaj, tj. 27 lutego 2018 o godzinie 21:35 na antenie TVP 1. Jest to kontynuacja wcześniejszych produkcji, a mianowicie "Domu nad Rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem", "Życia nad rozlewiskiem", "Nad rozlewiskiem", a także "Ciszy nad rozlewiskiem". Źródło: jastrzabpost.pl, Wikipedia.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News