robert lewandowski jakie ma wykształcenie
Instagram/_rl9
Jan Odyniec - 12 Kwietnia 2019

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski? Napisał pracę licencjacką o sobie

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski? Reprezentant Polski w piłce nożnej, nie dość że może pochwalić się sukcesami w sporcie, to również w kwestii swojego wykształcenia. Piłkarz napisał pracę licencjacką o swoim życiu.

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski? Sportowiec to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych postaci w polskim show-biznesie, a zarazem jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Występuje jako napastnik w niemieckim klubie Bayern Monachium. Jest również kapitanem polskiej reprezentacji i od lat osiąga największe sukcesy. Robert może się pochwalić jednak nie tylko znakomitymi wynikami w sporcie, ale również w swoim życiu prywatnym. Piłkarz skończył studia z tytułem licencjata.

Jakie wykształcenie ma Robert Lewandowski, jakie studia skończył?

Robert, mimo że jest bardzo zapracowany, to ma obowiązki jako piłkarz, mąż Anny Lewandowskiej oraz ojciec ich córki Klary. A jednak udaje mu się także rozwijać swoją wiedzę i zdobywać coraz lepsze wykształcenie. W 2017 roku skończył studia na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej, w warszawskiej Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. W październiku 2017 roku obronił pracę licencjacką z wyróżnieniem.

Warszawska uczelnia, którą ukończył Robert, pochwaliła się nawet sukcesem swojego studenta.

- Robert Lewandowski obronił pracę licencjacką z wyróżnieniem! Gratulujemy!!! - pisali na oficjalnym profilu uczelni, na Facebooku.

O czym napisał pracę licencjacką?

Znany piłkarz postawił w swojej pracy licencjackiej na prostotę, bo temat wziął... z własnego życia. Pod tytułem "RL 9. Droga do sławy" opisał swoje życie i drogę do kariery. Jego praca rozpoczynała się od wczesnych lat młodości, kiedy Robert dopiero zaczynał swoją przygodę z piłką nożną, a kończyła na sukcesach, które osiągał na licznych mistrzostwach. W pracy licencjackiej nie zabrakło również życia prywatnego gwiazdy, czyli wsparcia, które dostał od swojej mamy i żony - najważniejszych osób w jego życiu. Piłkarz na podstawie swojego życia i własnych doświadczeń opisał, jak powinna wyglądać droga do kariery, ale również pokazał te ciemniejsze strony sportu.

Pomysł ten nie spodobał się jednak wszystkim i przez długi czas Robert był głównym tematem internetowej krytyki. Internauci uznali temat za banalny i snobistyczny. Fani piłkarza jednak bronili swojego idola i dla nich temat pracy licencjackiej okazał się strzałem w dziesiątkę.

Robert Lewandowski niewątpliwie nie zaprzestanie rozwijania swojej kariery. Kto wie, może za jakiś czas będziemy mogli przeczytać jego autobiografię?

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News