Poznajesz go? Kultowy muzyk zmienił się nie do poznania!

Poznajesz go? Kultowy muzyk zmienił się nie do poznania! Źródło: fot. YouTube

"Jaka to melodia" to jeden z najbardziej popularnych programów polskiej telewizji. Wszystko za sprawą prowadzącego, który swoją charyzmą i poczuciem humoru przez 20 lat przyciągał przed telewizory miliony odbiorców. Muzyk, kompozytor, wokalista - poznalibyście go na tych zdjęciach?

"Jaka to melodia" zmieniła się nie do poznania odkąd odszedł kojarzony z nią prowadzący - Robert Janowski. Mężczyzna zaczął rozwijać program już u podszewki, gdy 20 lat temu miał on swoją premierę na stacji TVP. Od tamtego czasu wiele się zmieniło - nie tylko zasady konkursu, sposób dobierania uczestników, ale także... prowadzący. Kilka tygodni temu doszło do "podmianki", która wielu osobom się nie spodobała.

"Jaka to melodia" z nowym prowadzącym

Nowym prowadzącym "Jaka to melodia" został Norbi - kontrowersyjny piosenkarz zastąpił Janowskiego, który był mocno przywiązany do programu na TVP. Pierwsze odcinki w nowej odsłonie obejrzało zdecydowanie mniej osób, niż to miało miejsce zaledwie kilka tygodni wcześniej. Stacja z pewnością zauważyła spadek oglądalności i negatywną reakcję widzów, ale nie przejęła się tym zbytnio. Norbi z całych sił stara się dorównać Janowskiemu, który w muzycznym konkursie był już postacią kultową, jednak internauci są zdania, że nie wychodzi mu to dobrze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Odejście Roberta Janowskiego skłoniło stałych widzów do ponownego obejrzenia starszych sezonów. Program, który na antenie jest już 20 lat, przez cały czas się zmieniał. Niektórzy dokopali się do tych najstarszych, pierwszych odcinków i... nie mogli rozpoznać Roberta Janowskiego!

Robert Janowski nie do poznania!

Podczas oglądania starych odcinków wszystkich zadziwił wygląd Janowskiego. Prowadzący swego czasu miał długie włosy spięte w kucyk. W kilku odcinkach widzimy na jego głowie roztrzepaną, kręconą czuprynę. Zadziwiający jest również ubiór zarówno jego, jak i zawodników oraz widowni - to, co wtedy było modne, dziś budzi gromki śmiech. Obecnie Robert Janowski startuje z całkowicie nowym projektem. Po odejściu z "Jaka to melodia" nie ma zamiaru się zatrzymać - wręcz przeciwnie, rozpoczął proces twórczy i już niedługo będziemy mogli usłyszeć jego wokal! Jaka to Melodia fot. YouTube Jaka to melodia fot. wikimedia/Paweł Zienowicz Sp5uhe  1. Jackowski ma tragiczne informacje dla wszystkich Polaków. Lepiej się przygotujcie
  2. Koniec kultowego programu w Polsacie. Widzowie nie mogą uwierzyć
  3. Młody aktor zrozpaczony! Miał grać Martyniuka, wybrali kogoś innego
Następny artykuł