Kim jest obecna żona Norbiego? Prowadzący "Jaka to melodia" szczerze o kobietach

Kim jest obecna żona Norbiego? Prowadzący "Jaka to melodia" szczerze o kobietach Źródło: Fot. Instagram/Marzena Chełmińska

"Jaka to melodia" sprawiła, że znów zaistniał w mediach, lecz wciąż niewiele o nim wiadomo. Twórca hitu "Kobiety są gorące" postanowił zdradzić, kim jest jego obecna żona. Tak szczerze o kobietach Norbi jeszcze nigdy nie mówił.

"Jaka to melodia" przez lata wypracowała sobie status kultowego polskiego teleturnieju muzycznego. Praktycznie od samego początku prowadzona była przez uwielbianego przez miliony Roberta Janowskiego, w ostatnim czasie jednak wprowadzono poważne zmiany. Po zakończeniu przygody dziennikarza z TVP jego miejsce zajął Norbi, co wiązało się z gigantyczną falą spornych zdań.

Widzowie twierdzili, że nowy gospodarz zupełnie nie rozumie klimatu teleturnieju "Jaka to melodia?", a na dodatek bardzo niechętnie mówił o sobie. Widzowie nic o nim nie wiedzieli, teraz jednak wszystko może się zmienić. Twórca kultowego "Kobiety są gorące" w końcu zgodził się na szczery wywiad o kobietach oraz miłości, a na jaw wyszło, kim jest jego trzecia żona. 

Norbi z "Jaka to melodia" powiedział wszystko o swojej żonie

Norbi zdecydował się związać ze swoją żoną Marzeną Chełmińską, w marcu 2016 roku. Choć przed nią był już żonaty dwukrotnie, otwarcie przyznaje, że to dopiero ona jest kobietą jego życia. 

- Ja dopiero w wieku 43 lat poznałem kobietę swego życia. Wcześniej miałem dwie żony. Mam do nich wiele szacunku, rozstaliśmy się w zgodzie, bez ekscesów. Jednak dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie. Ustatkowałem się dzięki niej. I dojrzałem - wyznał w niezwykle szczerym wywiadzie dla "Twojego Imperium". 

Gwiazdor przyznaje, że żona jest spełnieniem jego marzeń i największym sukcesem w jego życiu. Przez lata jednak zwierzał się, że zawsze miał jeszcze jedno marzenie - mieć męskiego potomka. Tego celu jednak nie udało mu się zrealizować, jednak już się z tym pogodził. 

- Myślę, że syn to marzenie każdego faceta, ale ja już pogodziłem się z tym, że go nie mam i nie będę mieć. U nas nawet pies jest rodzaju żeńskiego - stwierdził prowadzący "Jaka to melodia". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Głośno przyznaje, że już nie jest tym samym człowiekiem

Tak szczerej rozmowy o kobietach Norbi jeszcze nigdy w mediach nie miał przeprowadził. Wyznał, że dzięki swojej obecnej żonie zmienił się i nie jest już tym samym facetem, który kilka lat temu zdobył sławę dzięki hitowi "Kobiety są gorące". 

- To nie te czasy, kiedy fanki uganiały się za mną, a ja latałem po bibach i dyskotekach. Zmieniłem się. Jestem statecznym panem w koszuli i marynarce z butonierką - przyznał. 

Być może to szczere wyznanie sprawi, że fani "Jaka to melodia" spojrzą na niego choć trochę łaskawszym okiem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News