Legendy disco polo konkurowały ze sobą w "Jaka to melodia". Takiego finału nie spodziewał się nikt

Legendy disco polo konkurowały ze sobą w "Jaka to melodia". Takiego finału nie spodziewał się nikt

Jaka to melodia to wciąż bardzo popularny program TVP. W produkcji tej raz na jakiś czas występują i gwiazdy, i celebryci, którzy walczą między sobą o główną nagrodę, aby następnie przekazać ją na cele charytatywne. Tym razem w programie pojawiły się prawdziwe legendy branży disco polo. Widzowie byli zaskoczeni.

"Jaka to melodia" w Święta Wielkanocne zaskoczyła widzów odcinkiem specjalnym, w którym wystąpiły legendy disco polo. Sławomir Świerzyński, Magdalena Narożna, a także Radosław Liszewski pojawili się w programie, aby razem dostarczyć zgromadzonej publiczności sporej dawki pozytywnych emocji. A wszystko to z uwagi na szczytny cel.

Atmosfera w studio była oczywiście nadzwyczaj sympatyczna. Nie brakowało ze strony utalentowanych wokalistów żartów sytuacyjnych, które ubawiły nawet samego Norbiego.

W programie "Jaka to melodia" pojawili się goście specjalni. To kultowe postaci z branży disco polo

Podczas odcinka specjalnego w "Jaka to melodia" doszło do "starcia gigantów". Oto wokalistka z "Piękni i młodzi", a także gwiazdy zespołów "Weekend" i "Bayer Full" próbowali swoich sił w jednym z najtrudniejszych teleturniejów, który obecnie od ponad dwudziestu lat transmitowany jest przez Telewizję Polską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W trakcie programu panowała bardzo sympatyczna atmosfera. Publiczność przez cały czas aktywnie dopingowała swoich idoli. Goście specjalni chętnie śpiewali wspólnie ze zgromadzonymi znane wszystkim przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, a także wspierali się w dążeniu do celu. Ostatecznie w finale zagościł Radosław Liszewski (zespół "Weekend").

Tego typu goście to dosyć ciekawa odmiana, bowiem w programie od wielu lat nie pojawiali się przedstawiciele z branży disco polo. Tymczasem fani gatunku w tak miły sposób zostali zaskoczeni przez gospodarza, który wprowadził gwiazdy do studia, a na koniec tradycyjnie, w podziękowaniu, wręczył wszystkim wyjątkowe upominki. Norbi najwyraźniej podczas odcinka specjalnego czerpał mnóstwo frajdy z obecności muzyków. Widać było, że potrafi odnaleźć z nimi wspólny język, a jego dobry nastrój udzielał się także widowni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  2. Czy tak wygląda samolot, w którym ZGINĘŁA Anna Jantar? Do sieci trafiło wideo, które zszokowało fanów
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News