Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach Źródło: TVP

Jaka To Melodia zaskoczyła swoich widzów. W dzisiejszym odcinku programu, jedna z ulubionych uczestniczek programu przyznała się do nieuleczalnej choroby, Prowadzący program, piosenkarz Norbi zdecydował się na bardzo wzruszający gest i poprosił o wsparcie. Widzowie byli we łzach i nie dowierzali, że cierpiąca na tak poważną dolegliwość jest zdolna do tak dobrej gry.

Jaka To Melodia, pomimo tego, że nie cieszy się już takim zainteresowaniem jak za czasów, kiedy program był prowadzony przez Roberta Janowskiego, to nadal potrafi wzruszyć swoich widzów. Jedna z uczestniczek show, cierpiąca na nieuleczalną chorobę została zaskoczona przez Norbiego, który zdecydował się na poruszający gest. Tego nikt się nie spodziewał.

Jaka to Melodia zaskakuje. Wzruszający przebieg ostatniego programu

Pani Aleksandra, która choruje na autyzm, jest jedną z uczestniczek, która przyciąga największą uwagę oglądających show. Pomimo swojej choroby, kobieta jest prawdziwą ekspertką w zgadywaniu piosenek, co udowodniła w trakcie programu.

Prowadzący show - Norbi, na samym początku programu przedstawiając uczestniczkę, wskazał, że cierpi ona na chorobę. Co więcej, poprosił publiczność, aby ta wykazała się pozytywnymi uczuciami względem jej i wsparła ją w trakcie odcinka.

Natchniona słowami piosenkarza kobieta wygrała pierwszą rundę bez żadnego zawahania pewnie odpowiadając na pytania, zdobywając 310 punktów. Chora na autyzm zdyskredytowała współuczestniczki, co zostało docenione przez całą publiczność wielkimi oklaskami. Wzruszona Aleksandra nie bała się rywalizacji, co zostało we wzruszający sposób docenione przez Norbiego. Piosenkarz, jak i biorąca udział w rywalizacji doprowadziła widzów do łez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maryla Rodowicz oddaje hołd uczestniczce

Fakt, że Pani Aleksandra radziła sobie bardzo dobrze w trakcie programu, nie uszło uwadze widowni i prowadzącemu show. Oprócz oklasków wywołanych przez publiczność, jak też widocznego poruszenia Norbiego, chora została nagrodzona czymś naprawdę niezwykłym. Po odgadnięciu kolejnej piosenki prowadzący show wywołał na scenę Marylę Rodowicz, która była gościem specjalnym odcinka.

Po występie legendarnej polskiej piosenkarki Norbi wyznał, że gwiazda polskiej sceny wystąpiła dla Pani Aleksandry. Tak poruszona uczestniczka bez problemu doszła do wielkiego finału show, zgarniając pulę punktów.

- Jestem po prostu bardzo szczęśliwa, że jestem w finale - wyznała chora

Wielki Finał, w którym były ciężkie pytania, także nie przeszkodził Aleksandrze, która zgadywała wszystkie pytania. Norbi przez cały czas zachęcał do aplauzu i był widocznie zachwycony postawą uczestniczki, pomimo tego, że nie poradziła sobie ona z ostatnim fragmentem muzycznym. Pomimo tego, tak niesamowitej walki w programie nie widziano od dawna. U widzów, którzy wzięli udział w show w studiu telewizyjnym, widoczne były łzy. Oni, jak też telewidzowie, tak niesamowitego odcinka programu nie zapomną już nigdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski aktor był przy samobójstwie swojego ojca. A potem poszedł na studniówkę. Bolesny sekret skrywał latami
  2. Piękna gwiazda TVN miała gorący romans z Jarosławem Kretem. O ich związku huczał cały show-biznes!
  3. Kaczyński zapewnia, że nie dzieli Polaków. "Zdradzieckie mordy"
  4. Fani przycisnęli Małgorzatę Rozenek. W końcu się przyznała
  5. 15-letni Allan pali papierosy przy swojej matce. Synowi Górniak wszystko wolno
  6. "Uderzył samochód, śmierć na miejscu". Katarzyna Dowbor w obliczu tragedii rodziny 

źródło: TVP

Następny artykuł