Wreszcie! Możecie chłodzić szampany, Norbi wylatuje z Jaka to melodia

Wreszcie! Możecie chłodzić szampany, Norbi wylatuje z Jaka to melodia Źródło: Facebook/Jaka to melodia

Jaka to melodia to program, który przez długie lata był hitem TVP. Muzyczne show zawdzięczało swoją popularność między innymi prowadzącemu Robertowi Janowskiemu. Po objęciu sterów przez Norbiego dużo osób przestała oglądać tę produkcję, wygląda jednak na to, że można zacząć świętować - już wkrótce nastąpi zmiana prowadzącego.

"Jaka to melodia" to muzyczne show, które bawiło Polaków przez długie lata. Jego sukces między innymi związany był z postacią uwielbianego przez widzów prowadzącego, Roberta Janowskiego. Kiedy zastąpił go Norbi, program zaczął rozczarowywać swoich fanów. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Norbi wkrótce pożegna się z posadą, czas więc chłodzić szampany i przygotowywać się do świętowania. 

"Jaka to melodia" z nowym prowadzącym

"Jaka to melodia" od dnia swojej premiery silnie kojarzona była z Robertem Janowskim, który w bardzo elegancki i profesjonalny sposób prowadził show. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tym, że w ostatnim czasie zastąpił go Norbi. 

Wygląda jednak na to, że TVP szykuje kolejne zmiany na tym stanowisku. Przeciwnicy Norbiego mogą odetchnąć z ulgą i chłodzić szampany. Ogłoszono właśnie, że program żegna się z prowadzącym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Norbi wylatuje

Norbi miał przed sobą trudne zadanie w postaci zastąpienia legendy programu czyli Roberta Janowskiego. Wiele osób twierdzi, że mu nie podołał, a hit TVP obniżył swoje loty właśnie przez prezentera. 

TVP na swojej konferencji prasowej dotyczącej jesiennej ramówki oficjalnie ogłosiło, że Norbi nie będzie już prowadził programu "Jaka to melodia", nie zostanie jednak bez pracy, bo zaproponowano mu bycie gospodarzem innego hitu telewizyjnego "Koło fortuny". Jego miejsce w muzycznym show zajmie natomiast Rafał Brzozowski. Prezenterzy zamienili się więc po prostu swoimi rolami. 

- To prawda, będzie zamiana programów. Cieszę się, bo to nowe wyzwanie. Ostatnio oglądałem „Koło fortuny” i muszę przyznać, że ten program bardzo mi się podoba. Z resztą oba są fajne. Nie jestem zaskoczony tą decyzją - skomentował całą sytuację Norbi. 

Ciekawe czy ta zamiana przypadnie do gustu wiernym fanom obu programów. Być może Rafał Brzozowski lepiej sprawdzi się na miejscu Roberta Janowskiego, niż Norbi. Wszystko okaże się dopiero po wakacjach, kiedy to programy ruszą z nowymi prowadzącymi. Obu prezenterów czeka trudne wyzwanie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków
  8.  

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News