Wyciekła największa tajemnica "Jaka to melodia?". Wielu widzów zupełnie się nie spodziewało

Wyciekła największa tajemnica "Jaka to melodia?". Wielu widzów zupełnie się nie spodziewało Źródło: Instagram jaka_to_melodia_tvp

Program "Jaka to melodia?" od lat cieszy się ogromną popularnością. Bez wątpienia przeszedł w ostatnim czasie wiele zmian. Niektórym przypadły one do gustu, a innym niekoniecznie. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż przyciąga przed ekrany masę osób. Ostatnio światło dzienne ujrzała tajemnica dotycząca tego show.

"Jaka to melodia?" to jeden z tych programów, który od wielu lat dostarcza telewidzom rozrywki. Zmiany prowadzących można uznać za posunięcia dosyć kontrowersyjne. Z całą pewnością miłośnicy tego show nie mogli przejść koło nich obojętnie. Zdradzono pewną tajemnicę, która może zadziwić widzów.

Szokujące zmiany w programie "Jaka to melodia?"

Nie da się ukryć, że wszyscy byli tym zaskoczeni. Po latach prowadzenia "Jaka to melodia?", Robertowi Janowskiemu podziękowano za dalszą współpracę. Wywołało to ogromny szok wśród widzów show realizowanego przez TVP. Jego zastępcą został Norbi, który był wówczas nieco zapomnianą gwiazdą. Jednak jego rola w programie nie trwała długo. 

"Jaka to melodia?" i "Koło fortuny" wymieniły się swoimi prowadzącymi. Stery w muzycznym show objął Rafał Brzozowski. Ostatnio ujawniono informacje dotyczące tego jak te zmiany wpłynęły na oglądalność programu. Niektórzy mogą być tym mocno zaskoczeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak zmiany prowadzących wpłynęły na oglądalność?

Okazuje się, że Norbi jako prowadzący "Jaka to melodia?" przyciągał przed ekrany telewizorów średnio 1,49 miliona widzów. Zapewniało to TVP 13,33 % udziału w rynku telewizyjnym. Bez wątpienia jest to ogromna liczba oglądających program. Niektórzy mogliby być zaskoczeni tym, że zastępca Roberta Janowskiego zbierze taką oglądalność. Jednak nie jest to koniec szokujących informacji.

Program "Jaka to melodia?" prowadzony przez Rafała Brzozowskiego może pochwalić się jeszcze bardziej imponującymi wynikami. Odcinki z jego udziałem oglądało średnio 1,67 milionów osób. Dając tym samym stacji 14,15 % wszystkich odbiorców telewizyjnych. Sprawiło to, że TVP podczas emisji "Jaka to melodia?" z Rafałem Brzozowskim jako prowadzącym, była najchętniej oglądaną stacją telewizyjną.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę

Jak donosi portal Gazeta.pl, badania oglądalności zostały przeprowadzone przez Nielsen Audience Measurment. Zgodnie z ich szacunkami na jaw wyszła tajemnica dotycząca przychodów z reklam wyświetlanych podczas programu "Jaka to melodia?". Ostatni sezon zagwarantował TVP kwotę 48,23 milionów złotych. Bez wątpienia może ona zawrócić w głowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lublinie zastosowano eksperymentalną metodę leczenia COVID-19. Świetne rezultaty 
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne informacje. Nie żyje bardzo bliska mu osoba
  4. Media obiegły powalające nieoficjalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Sytuacja, jakiej nie było od śmierci Ani Przybylskiej
  5. Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: GazetaPL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News