Rafał Brzozowski mocno o zamianie z Norbim. Już niedługo zastąpi go w "Jaka to melodia"

Rafał Brzozowski mocno o zamianie z Norbim. Już niedługo zastąpi go w "Jaka to melodia" Źródło: Facebook/Koło Fortuny TVP

"Jaka to melodia" niedługo zadebiutuje z nowym prowadzącym. Na miejsce Norbiego przyjdzie prowadzący innego programu TVP, Rafał Brzozowski. Celebryta powiedział parę mocnych słów na temat tej zaskakującej zamiany.

"Jaka to melodia" najbardziej kojarzona jest z postacią Roberta Janowskiego, który przez długie lata był wizytówką tego programu. Teraz show czekają kolejne zmiany. Norbiego na stanowisku prowadzącego zastąpi Rafał Brzozowski. Gwiazdor w ostatnim wywiadzie skomentował całą sytuację.

"Jaka to melodia" zadebiutuje z Rafałem Brzozowskim

"Jaka to melodia" straciła wielu widzów po tym, jak program opuścił kochany przez wszystkich Robert Janowski. Wygląda na to, że Norbi nie wykonał swojego zadania i zaprezentował się w sposób rozczarowujący. TVP zdecydowało się jednak podjąć ryzykowną decyzję. Zarząd Telewizji Polskiej postanowił zamienić prowadzących w swoich dwóch popularnym programach. Teraz na miejsce Norbiego przyjdzie Rafał Brzozowski, a w "Kole Fortuny" zobaczymy słynnego muzyka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mocne słowa gwiazdora o zamianie 

Rafał Brzozowski w szczerym wywiadzie dla "Party" odniósł się do decyzji TVP. Wyjawił, że na początku wcale nie był zadowolony z tej zamiany. Przyznał, że trudno było mu porzucić dwa lata pracy na planie "Koła Fortuny". Ciężko jest mu również rozstać się ze współprowadzącą teleturniej Izabellą Krzan, z którą dogadywał się świetnie zarówno na wizji, jak i poza nią.

Jednak po nakręceniu kilku odcinków gwiazdor zaczął się przekonywać do swojej nowej roli. Docenił fakt, że w programie "Jaka to melodia" będzie miał więcej miejsca na występy wokalne, które w "Kole Fortuny" były jedynie niezbyt istotnym dodatkiem.  W nowej roli będzie mógł pokazać wachlarz swoich wokalnych możliwości.

Stwierdził również, że Norbi dużo lepiej nadaje się do prowadzenia tego teleturnieju, bo formuła programu pozwala na więcej luzu i żartów. "Jaka to melodia" jest dużo bardziej skupiona na muzyce, co odpowiada Rafałowi Brzozowskiemu. 

Dzisiaj grzeje: 1.Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Wszyscy widzowie są bardzo ciekawi, jak celebryci sprawdzą się w owych rolach. TVP liczy na to, że obecność Brzozowskiego podniesie oglądalność muzycznego show i że spisze się on lepiej jako zastępca nieodżałowanego Roberta Janowskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

 

Źródło: Party

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu