Jaka pogoda w długi weekend? Zaskakująca prognoza

Jaka pogoda w długi weekend? Zaskakująca prognoza

Trwający właśnie długi weekend jest idealną okazją do krótkich podróży oraz spędzania czasu poza domem. Wszyscy zadajemy sobie więc jedno pytanie: jaka pogoda zapanuje w pierwszych dniach czerwca? Oto odpowiedź!

Szczególnie dobre wieści mamy oczywiście dla tych, którzy uwielbiają wysokie temperatury. Dziś najcieplej będzie w zachodniej części Polski, gdzie termometry pokażą aż 31 stopni.

Jaka pogoda zapanuje w długi weekend?

Najchłodniejszym regionem okaże się oczywiście północno-wschodnia część kraju z temperaturą wysokości 26 stopni. Reszta Polski będzie mogła cieszyć się ok. 30 stopniami oraz słońcem. Warto zaznaczyć, że w niektórych częściach kraju następstwem doskonałej pogody okażą się opady deszczu oraz burze z gradem. Wystąpią one zarówno dziś, jak i jutro, jednak wysokość temperatury znacząco się nie zmieni.

Prognoza na pierwsze dni czerwca

Sobota i niedziela także umożliwią spędzanie czasu poza domem. W całej Polsce termometry pokażą od 26 do 30 stopni. Jak twierdzą synoptycy, chłodniej zrobi się dopiero we wtorek. Właśnie wtedy skończyć się ma seria ogromnych upałów, a maksymalna temperatura w Polsce wyniesie 26 stopni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje? Rosyjskie pociski na polskich plażach
  2. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
  3. Prawica chce zlinczować Lindę. Wszystko przez kilka słów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News