Jak zarejestrować kartę "Moja Biedronka"? To dziecinnie proste

Jak zarejestrować kartę "Moja Biedronka"? To dziecinnie proste Źródło: youtube/Wszystko Jasne

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka? Robiąc zakupy w popularnej sieci marketów, stali klienci mogą liczyć na masę przywilejów i bonusów. Jakie korzyści wynikają z posiadania karty? Jak wygląda rejestracja? Odpowiadamy.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka? Co trzeba zrobić, aby cieszyć się licznymi promocjami i zniżkami w sieci popularnych marketów? Przedstawiamy kompletną instrukcję krok po kroku. Ilustracje znajdziesz na końcu artykułu!

Co daje karta Moja Biedronka?

Sklepy Biedronka to jedne z najchętniej odwiedzanych przez Polaków supermarkety. Sieć handlowa przyciąga klientów konkurencyjnymi cenami, dużą ilością promocji, a także jakością i świeżością swoich produktów. Sklepy należą do spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jeronimo Martins. Założycielem sieci handlowej w kraju jest polski przedsiębiorca Mariusz Świtalski.

Pierwszy dyskont otwarto w Poznaniu, przy ulicy Newtona 4 kwietnia 1995 roku. Od tamtego czasu sieć rozwija się w dynamicznym tempie i według najnowszych danych zbliża się do przekroczenia bariery 3 tysięcy placówek na terenie naszego kraju. Biedronka od lat kusi klientów okazjami i promocjami, dużo pracy wykonuje też świetny marketing i reklama sieci. Jednym z ich głównych elementów jest karta Moja Biedronka.

Nowi posiadacze karty stają się członkami klubu lojalnościowego sklepu. Jako stali klienci mogą liczyć na jeszcze większe obniżki cen niż dotychczas. Bardzo często zdarza się, że dzięki karcie cena produktu jest niższa o 25 czy nawet 50 procent. Popularną metodą zniżek w klubie Moja Biedronka jest również zachęcanie do kupowania większej ilości produktów w ramach interesujących promocji. Na przykład masło osełkowe, którego wyjściowa cena oscyluje w okolicach 8 złotych, przy okazaniu karty kosztować będzie 5,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. 

Posiadanie karty Moja Biedronka to z pewnością duże ułatwienie dla klientów, którzy często odwiedzają sieć popularnych sklepów. Członkowie klubu lojalnościowego na pewno są zadowoleni z faktu, że swoje ulubione produkty mogą kupić taniej niż w innym sklepie. Właściciele sieci również mają powody do radości, widząc, że ich placówki odwiedza coraz więcej konsumentów.

Karta Moja Biedronka - jak ją zdobyć?

Kartę możemy odebrać w kasach wybranych sklepów stacjonarnych. Zestaw składa się z karty głównej oraz dwóch mniejszych - tak zwanych breloczków, które możemy podarować innym osobom. Po odebraniu karty nie pozostaje nam nic innego, jak ją zarejestrować. Możemy zrobić to na dwa sposoby.

Pierwszym opcją jest rejestracja przez Internet.

Po wejściu na stronę moja.biedronka.pl pojawi się następujące okno:

W polu Numer karty należy wpisać wszystkie liczby, znajdujące się pod kodem kreskowym na karcie. Numer PIN znajdziemy tuż obok. Następnie klikamy w przycisk Zarejestruj się.

Po prawidłowym przepisaniu numeru karty oraz PIN-u zostaniemy przeniesieni na stronę formularza, gdzie czeka nas ostatni krok. Po wypełnieniu podstawowych danych osobowych, ustawieniu nowego hasła oraz akceptacji regulaminu nasza rejestracja pomyślnie się zakończy.

Drugim sposobem jest telefoniczna rejestracja karty. Dzwonimy na numer (0-22) 20-53-400 i wybieramy 1 na klawiaturze telefonu.

Następnie trzeba będzie podać następujące dane:

  • numer karty Moja Biedronka
  • PIN karty Moja Biedronka
  • numer telefonu
  • imię użytkownika karty Moja Biedronka
  • unikalne hasło

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy jest Dzień Ojca? Tej daty nie powinniśmy zapominać
  2. Czy w Krakowie nad Wisłą można pić piwo? Wielu będzie zaskoczonych
  3. Czy można pić piwo nad Wisłą? Weź swoich przyjaciół
  4. Czy w Warszawie nad Wisłą można pić piwo? Odpowiedź nie jest prosta
  5. Co na grilla - przepisy. Pomysły na miłe i ciepłe popołudnia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News