Właśnie opracowano nową, wstrząsającą dietę! Efekt powala

Właśnie opracowano nową, wstrząsającą dietę! Efekt powala Źródło: wikimedia.org

"Jak szybko schudnąć?" - to pytanie zwykle kołacze w głowie po rozpustnym okresie świąteczno-noworocznym, kiedy to ogromne ilości pokarmu trafiają ze stołów do naszych brzuchów. Wzmożona konsumpcja w połączeniu z małą chęcią do ruszania się w chłodnej aurze skutkuje jednym - odkładającymi się kilogramami. Jest jednak pewna dieta, która okazała się niemałym hitem.

Jak szybko schudnąć i do tego niespecjalnie wychodzić z domu, ani ze swojej strefy komfortu, która tak ciepło opatula nas zewsząd? Jest na to sposób. Opracował go dietetyk David Zinczenko. Specjalista pochylił się nad problemem trudności związanych ze skutecznym odchudzaniem dla opornych. Jego praca doprowadziła do nowej diety, która ma być przełomową. Mowa o tak zwanej diecie 8h. Nie chodzi jednak o to, że wagę zrzucamy od razu w ciągu 8 godzin.

Jak szybko schudnąć z dietą 8h?

Dieta 8h Zinczenki opiera się na podobnych założeniach, co wiele diet, które ostatnimi czasy zyskują na popularności. Znaczy to, że odnosi się do poszczenia w określonym czasie, co ma korzystnie wpływać na metabolizm. Jak przekonuje specjalista, możliwe jest szybkie codzienne chudnięcie pod warunkiem zastosowania okresów poszczenia, które ten zwie "okresami spalania tłuszczu". Na czym to jednak w praktyce polega? Odchudzający się mają w ciągu dnia jeść dowolną ilość kalorii w odpowiadających im odstępach czasu. Ważne jednak, by taki cykl konsumpcji trwał jedynie 8 godzin i nie był dzielony. Np. jemy od 9 do 17, a przed 9:00 i po 17:00 aż do zaśnięcia nie tykamy pokarmu. W momentach postu przyjmować można jedynie niskokaloryczne napoje i nic więcej. Ważne jest także, by przedział 8 godzin przypadał na okres największej aktywności odchudzającej się osoby. To pomoże podnieść skuteczność diety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy to zdrowie i czy działa?

Na sam koniec warto zadać sobie te dwa pytania. Jak przekonują dietetycy, którzy zalecają dietę 8h, jeśli będziemy w okresie jedzenia unikać obżarstwa i dobierać dobrze zbilansowane posiłki, wszystko powinno być w normie. Co więcej, taki post ma pomóc ustrzec daną osobę od cukrzycy czy chorób wieńcowych. Wystarczy jedynie pilnować zegarka i zachować zdrowy rozsądek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  2. NIGDY nie zgadniesz, kim jest facet Omeny Mensah! To znany miliarder
  3. To poszło na wizji! PiS OŚMIESZONE w TVP na oczach milionów
  4. Choroba powaliła słynną aktorkę Polsatu. Bardzo smutne zdjęcie
  5. Żona Wiśniewskiego w końcu uległa. Wielkie święto Polsatu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News