Niesamowite! Dziewczyna porzuciła go dla grubszego

Niesamowite! Dziewczyna porzuciła go dla grubszego Źródło: Pixnio/Common

Jak szybko schudnąć i wypracować sobie sylwetkę? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Według powszechnej opinii to właśnie nasz wygląd jest tym, co w pierwszej kolejności przyciąga osoby płci przeciwnej. Jednak czy tak jest w rzeczywistości? Ta historia pokazuje coś zupełnie przeciwnego.

Jak szybko schudnąć i zwiększyć masę mięśniową? W jaki sposób ćwiczyć, żeby efekty były najbardziej widoczne i szybkie? Wiele osób wkłada mnóstwo wysiłku w wypracowanie upragnionej sylwetki, mięśni lub spalenie zalegających kalorii. Wszystko przez stereotypy, które utrwaliły się w społeczeństwie już dawno temu.  Wiele osób twierdzi, że budowa ciała najbardziej działa na płeć przeciwną, ta historia jednak udowadnia coś zupełnie innego. 

Jak szybko schudnąć? Dieta to nie wszystko

Oczywiście wyeliminowanie z naszej diety bardzo tłustych potraw, a w szczególności cukru, znacznie pomoże nam uzyskać upragnioną sylwetkę. Jednak znacznie ważniejsze jest nie to, ile się je, ale co się je i kiedy. Nie można także uniknąć ćwiczeń fizycznych. Tylko dzięki temu połączeniu osiągniemy swój upragniony cel. 

Ćwiczy się z wielu powodów, jednakże jednym z najważniejszych jest zwiększenie swojej atrakcyjności dla płci przeciwnej i podniesienie własnej samooceny. Wszystko przez stereotypy, które każą nam sądzić, że to właśnie wygląd fizyczny w głównej mierze przesądza o znalezieniu potencjalnej partnerki. Jednak okazuje się, że nie jest to reguła, a rzeczywistość niekiedy okazuje się być zupełnie inna.

Dziewczyna zostawiła go kogoś znacznie grubszego. "Jestem lepszą partią, niż ta ofiara losu"

W sieci pojawiło się wyznanie mężczyzny, który jako trener personalny włożył wiele wysiłku w wypracowanie swojej muskulatury. Miał dziewczynę, wyrzeźbione ciało i wydawało się, że jest szczęśliwy. Jednak pewnego dnia jego ukochana po prostu od niego odeszła. Nie mógł tego zrozumieć, zwłaszcza, że jej nowy wybranek był od niego znacznie grubszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Według mnie obraz nędzy i rozpaczy. W podobnym wieku, ale łysiejący i z odstającym brzuchem. Prowadził wózek na zakupy i ledwo się ruszał. Zamieniła wysportowanego i sprawnego faceta na jakiegoś zniedołężniałego typka (...) Miała przy sobie faceta, na widok którego wszystkie się oglądają, a zostawia go dla kolesia, na którego nikt nie spojrzy. Chyba że z litości... (...) Najwyraźniej zupełnie nie rozumiem kobiet. A do tej pory naprawdę nie narzekałem na brak powodzenia. To ja odchodziłem, a nigdy nie zostałem porzucony. Uważam, że jestem lepszą partią niż ta ofiara losu (...) Patrzę sobie teraz na fotki jej  nowego amanta i aż mnie skręca. To nie może być prawda... - pisze internauta, cytowany przez portal "Popularne".

Jak widać, doskonała sylwetka to nie wszystko i czasem trzeba mieć również to "coś". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News