Jak schudł Grabowski? Szybko zrzucił 40kg

Jak schudł Grabowski? Szybko zrzucił 40kg Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Jak szybko schudnąć? Istnieje kilka skutecznych sposobów, którymi to z fanami na całym świecie dzielą się gwiazdy i celebryci. W ostatnim czasie polski aktor Andrzej Grabowski postanowił zdradzić sekret swojej niesamowitej przemiany. Będziecie zaskoczeni.

Jak szybko schudnąć? Obecnie w sieci można przeczytać setki porad, których stosowanie ma przynieść oczekiwany efekt. Większość z nich nie jest jednak zbyt skuteczna. Na ratunek przychodzi Andrzej Grabowski, który postanowił wyznać tajemnicę swojej spektakularnej transformacji.

Jak szybko schudnąć? Andrzej Grabowski podzielił się skuteczną metodą

Andrzej Grabowski w ostatnim czasie przeszedł niesamowitą przemianę swojej sylwetki. Zauważyli to wszyscy widzowie "Tańca z gwiazdami", gdzie aktor jest jurorem. Jeszcze rok temu wyglądał on na osobę dosyć mocno otyłą, a obecnie nie dość, że wyraźnie schudł, to jeszcze odmłodniał.

Fani zaczęli zastanawiać się, co takiego zrobił aktor, aby osiągnąć swój wspaniały sukces. Media donoszą, że schudł on ponad 40 kilogramów. Jak tego dokonał? Otóż okazuje się, że Grabowski zdecydował się na operację bariatryczną, która polega na pomniejszeniu żołądka. Skuteczność zabiegu jest naprawdę duża, co zresztą widać na przykładzie aktora.

Postanowił on poddać się operacji po konsultacjach z lekarzami, którzy martwili się stanem jego endoprotez bioder, które były naprawdę poważnie obciążone przez wyraźną nadwagę. Na szczęście problem wraz ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów został już prawdopodobnie zażegnany. Teraz aktor cieszy się smukłą sylwetką, a sam, według internautów, znacznie wyprzystojniał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy jednak każdy musi poddawać się zabiegowi, aby schudnąć? Niekoniecznie. W większości przypadków wystarczy zastosować się do kilku zasad, które proponuje między innymi WHO. Należy zwiększyć codzienną aktywność fizyczną (np. przez 30 min. codziennie jeździć na rowerze), z codziennego jadłospisu wyrzucić fast-foody i słodycze (jednocześnie zastępując je zdrowymi odpowiednikami, np. owocami) i spożywać większą ilość posiłków w ciągu dnia (z regularnymi odstępami, czyli co około 3h).

Wprowadzenie tych zasad w zupełności powinno wystarczyć. Efekty zobaczymy o wiele szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Według naszych obliczeń Andrzej Grabowski chudł miesięcznie około 3-4 kilogramy, co jest wynikiem bardzo dobrym i jednocześnie bardzo zdrowym dla organizmu (takie tempo chroni nas przed efektem jojo). Zalecając się do rad diety WHO z pewnością również schudniemy szybko i, przede wszystkim, bezpiecznie.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Julia Wieniawa bez bielizny na pokazie mody! 20-latka wyglądała jak aktorka filmów dla dorosłych
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Gala

Następny artykuł