Intymna tajemnica rodzinna Kaczyńskich. Dziś wstydzą się o tym mówić

Intymna tajemnica rodzinna Kaczyńskich. Dziś wstydzą się o tym mówić

Jadwiga Kaczyńska dla wielu Polaków jest po prostu matką prezesa Jarosława Kaczyńskiego i nieżyjącego już prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mało kto wie, że wiąże się z nią rodzinna tajemnica, o której rodzina wstydzi się mówić. Teraz jednak wszystko wyszło na światło dzienne.

Jadwiga Kaczyńska była polonistką i nauczycielką, która ma na swoim koncie kilka publikacji oraz liczne nagrody. Pochodziła z wielodzietnej rodziny i podczas II Wojny Światowej byłą sanitariuszką i harcerką Szarych Szeregów.

Większości ludzi jest jednak znana z tego, że wydała na świat jednych z najważniejszych polityków we współczesnej historii Polski. Jednak z jej osobą wiąże się znacznie więcej ciekawych i szokujących faktów, o których mało kto wie.

Jadwiga Kaczyńska: wstydliwa tajemnica rodzinna

Całe wydarzenie, o którym mowa, miło miejsce, gdy Jadwiga Kaczyńska liczyła 23 lata. Wraz ze swoim narzeczonym Leszkiem wybrała się wtedy na bal na Politechnice Warszawskiej. Jednak nawet ona nie mogła się spodziewać, że ten dzień w takim stopniu odmieni jej życie. Z dotychczasowym partnerem Jadwiga układała już plany na życie, ale to wszystko się zmieniło tej jednej nocy. Chodzi o to mianowicie, że matka braci Kaczyńskich bal opuściła u boku zupełnie innego chłopaka. Ów kawaler już następnego dnia przedstawił się jej rodzicom, a sama Jadwiga zakończyła swoją znajomość z dotychczasowym narzeczonym. - Na ten bal przyszłam z kimś innym - z moim narzeczonym Leszkiem. A wyszłam z Rajmundem - mówiła Jadwiga Kaczyńska. Bardzo ciężko było jej spotkać się z Leszkiem i powiedzieć jak się sprawy mają. Musiała jednak w końcu zebrać się na odwagę. Według niej, wyrządziła mu tym niemałe świństwo. Dodatkowym ciosem dla samej Jadwigi był fakt, że musiała mu oddać bransoletkę z granatami, którą bardzo lubiła. - Do dziś uważam, że zrobiłam mu świństwo, ale najbardziej cierpiałam, że musiałam oddać mu bransoletkę z granatami, którą chciał mi podarować - dodała. Zdecydowanie nie znaliśmy Jadwigi Kaczyńskiej od tej strony i historia z jej przeszłości może zszokować wiele osób, nie bez powodu jej rodzina się tym nie chwali. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tą aferę PiS chciał zatuszować. Za chwilę dowie się o niej cały świat
  2. Kolejny świadek ws. katastrofy smoleńskiej! To przewróci polską scenę polityczną
  3. Gwiazda TVP o morświnach i fokach: To, to ścierwo, jak kret w ogrodzie.
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News