Nagle słuch ucichł o Jadwidze Barańskiej. Niebywałe, czym się dziś zajmuje

Nagle słuch ucichł o Jadwidze Barańskiej. Niebywałe, czym się dziś zajmuje Źródło: TRICOLORS East News

Jadwiga Barańska zyskała międzynarodową sławę oraz uznanie po wcieleniu się w główną rolę w filmie "Noce i dnie" reżyserowanego przez jej męża, Jerzego Antczaka. W momencie, gdy cały świat stał przed nią otworem, podjęła zaskakującą decyzję i zniknęła z show biznesu. Nagle słuch o niej zaginął. Niebywałe, jak dalej potoczyły się jej losy.

Jadwiga Barańska to prawdziwa ikona polskiego kina. Z mężem stworzyli film, który zawalczył o Oscara i poza granicami kraju porównywany jest do kultowego "Przeminęło z wiatrem". W "Nocach i dniach" Jadwiga Barańska odnalazła się wręcz idealnie, to z jaką autentycznością wcieliła się w Barbarę Niechcic było wręcz niesamowite. U szczytu swojej sławy zdecydowała się jednak całkowicie zniknąć.

Jadwiga Barańska podjęła niesamowicie trudną decyzję

Jadwiga Barańska pytana w wywiadach czy żałuje swojej decyzji. Niemal bez zastanowienia odpowiadała, że to najlepsze, co zrobiła w swoim życiu. Nie żałuje niczego i jest zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie. Widzowie pokochali ją za klasyczną już teraz rolę, lecz gdy postawiono ją przed koniecznością wyboru, nie zastanawiała się zbyt długo. Spakowała walizki i wsiadła na pokład samolotu do Ameryki, towarzysząc mężowi Jerzemu Antczakowi, który dostał obiecującą propozycję pracy. Nie wiedzieli jeszcze, że producent ściągający reżysera za ocean niedługo zbankrutuje i konieczne będzie znalezienie innego sposobu na zapewnienie rodzinie środków do życia. Nie był to pierwszy raz, gdy zmagali się problemami finansowymi, jako młode małżeństwo byli głównie utrzymywani przez matkę aktorki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szczerze powiedziała dlaczego podjęła taką decyzję

- Poczułam, że mam dług do spłacenia wobec bliskich. Wcześniej to oni robili wszystko, bym nie schodziła ze sceny. Dwa lata nie było mnie w domu, bo kręciłam serial. Nagle zrozumiałam, że to nie granie jest najważniejsze, ale rodzina - Plejada cytuje wypowiedź aktorki dla serwisu Pomponik. To właśnie rodzina zawsze była najważniejsza zarówno dla niej, jak i dla jej męża. Syn Mikołaj był ich oczkiem w głowie i wiedzieli, że są w stanie pokonać każdy problem do czasu, gdy trzymają się razem i wspólnie szukają rozwiązania.

Dzisiaj grzeje: 1.Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła

2. Największy wzrost liczby zarażonych na świecie od początku epidemii. Specjaliści mówią już o drugiej fali

Teraz udała się na zasłużoną emeryturę

W Stanach nie miała zamiaru zajmować się aktorstwem. Zdecydowała się całkowicie zakończyć ten etap życia, zatrudniła się w filmie handlowej i w ten sposób dorzucała pieniądze do domowego budżetu. Przyznaje dobrze jej się żyje w Stanach, lecz na zawsze jest nierozerwalnie złączona z Polską i co roku przylatuje w rodzinne strony naładować baterie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)
  2. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  3. Tragiczna śmierć gwiazdy, popełniła samobójstwo. Zostawiła krótką wiadomość
  4. Gwiazdor "The Voice" był ciężko chory i przeszedł operację. Nikt nie był świadomy, co się z nim dzieje
  5. Stanisława Celińska zdradziła całą prawdę o swojej córce. Niejedna matka będzie mieć łzy w oczach
  6. Cała Polska we łzach. Nie żyje Zbigniew Czerwiński, śmierć przyszła nagle

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News