Jackowski ZNISZCZONY! Dla niego to już koniec kariery

Jackowski ZNISZCZONY! Dla niego to już koniec kariery Źródło: fot. Youtube.com

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu jest najbardziej znanym, polskim jasnowidzem. Wszyscy zdecydowanie liczą się z jego przepowiedniami. Teraz jednak został publicznie zniszczony. Czy to będzie koniec jego kariery?

Jackowski cieszy się poważaniem wśród rodaków oraz służb bezpieczeństwa, które niejednokrotnie korzystały z jego pomocy. Jasnowidz zasłynął m.in. pomoc w zlokalizowaniu zaginionych nastolatek z Tryńczy oraz przy licznych zaginięciach. Teraz jednak jego autorytet niszczy popularny kryminolog, prof. Tadeusz Tomaszewski. Kierownik Katedry Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji UW w wywiadzie dla Gazety Prawnej, podkreśla, że nie jest mu znany żaden przypadek, w którym jasnowidz lub wróżbita rozwiązał skomplikowaną sprawę kryminalną. Autorytet, który Jackowski budował latami legł w gruzach.

Jackowski zaatakowany przez kryminologa

- Aż trudno uwierzyć, że w XXI wieku ktoś mógł wymyślić powoływanie jasnowidzów na biegłych sądowych. Dobrze, że ten pomysł upadł, bo żaden z nich nigdy nie pomógł rozwiązać sprawy - mówił prof. Tomaszewski odnosząc się m.in. do Jackowskiego. Prof. Tomaszewski jest zdania, że policja nie powinna korzystać z pomocy takich osób jak pan Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem jest on po prostu przedsiębiorcą, dbającym o swój biznes, a nie medium. - Kilkanaście lat temu to samo pytanie zadała sobie Komenda Główna Policji i przeprowadziła analizę wybranych spraw. Odpowiedź była prozaiczna: można to wytłumaczyć błędem statystycznym. Jeśli wskazówki jasnowidza okażą się pomocne w dwóch sprawach na sto, zapewne o tych dwóch sprawach zrobi się głośno. Zadbają o to sami jasnowidze, chwaląc się swoimi sukcesami – mówi Tomaszewski. Krzysztof Jackowski nie może więc liczyć na współpracę z policją, która zapewniłaby mu stały dochód. Co więcej, mocne słowa kryminologa, który dosłownie zmiażdżył go publicznie wpłynęły na opinię społeczną. Słowa wypowiedziane przez Tomaszewskiego na pewno zapadną w pamięci wielu osób. Czy jego zdruzgotany autorytet będzie początkiem końca wielkiej kariery? Czas pokaże, czy ludzie będą chcieli dalej korzystać z rad jasnowidza, który publicznie został nazwany oszustem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak wyjechał z Polski. „Zaczynam nowe życie”
  2. Małgorzata Kożuchowska opublikowała skandaliczne zdjęcia! Burza w sieci nie ma końca
  3. Miłość nie ma granic? Aktor ożenił się z 40 lat starszą kobietą
Źródło: innpoland.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News