Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Jego wizje pomogły rozwikłać wiele spraw związanych z zaginięciami czy morderstwami. Także jego przewidywania dotyczące wydarzeń politycznych i społecznych bardzo często się spełniają z bardzo wielką dokładnością.

Krzysztof Jackowski, który znany jest polskiemu społeczeństwu głównie z pomocy policji w odnajdywaniu zaginionych osób (tu można wspomnieć chociażby najświeższą sprawę – zaginięcie nastolatek z Tryńczy, Jackowski wskazał miejsce gdzie odnaleziono ich ciała) oraz rozwiązywaniu spraw kryminalnych tj. morderstwa.

ZOBACZ TAKŻE – Jackowski zdradza co stało się z Mackiewiczem po odejściu Revol

W ostatnich tygodniach o najbardziej znanym w Polsce jasnowidzu zrobiło się cicho. Jackowski jednak powraca i wcale nie ma dobrych informacji. Jego najnowsze wizje napawają niepokojem.

Jackowski rusza z nowym cyklem

Jak zapowiedział „polski Nostradamus” na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, zamierza rozpocząć nowy cykl, w którym będzie dzielił się swoimi wizjami odnośnie tego, co czeka świat w najbliższych latach.

Pierwszy odcinek będzie dotyczył III wojny światowej, która – według niego – ma wybuchnąć jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE – 8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

Od kilku lat zapowiadam, że światu grozi poważna wojna. Lokowałem tę wojnę na 2018 rok i powiem państwu jedną rzecz: jako jasnowidzowi przydarza mi się uczucie, które zaczyna mnie parzyć. Słowo „wojna” coraz bardziej mnie przyciska i chyba nadszedł czas, abym powiedział coś więcej o tej wizji – wyznał jasnowidz.

Jak powiedział tajemniczo, ognisko nadchodzącej wojny wcale nie będzie tym razem w Europie.

Ognisko przyszłego konfliktu jest tym razem nie w Europie, jak to było w poprzednim wieku, ale na Bliskim Wschodzie. Jest to bardzo niepokojące – wyznał Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE – Przepowiedziała ISIS i Brexit. Jej słowa o 2018 przerażają

https://www.youtube.com/watch?v=fdItlcfft4g

https://www.youtube.com/watch?v=J8u-o6nBdkk

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Za co Czubaszek wyrzucono ze szkoły? Szok! 10 intrygujących sekretów z jej życia

III wojna światowa: W tych miejscach na pewno ją przeżyjesz!