Krzysztof Jackowski szokuje:
Wiadomości Pikio - 9 Maja 2018

Krzysztof Jackowski szokuje: "Jan Paweł II żyje". Widział coś niesamowitego

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym krajowym jasnowidzem. Jego słowa na temat Jana Pawła II poruszyły więc wielu Polaków, którzy ze wzruszeniem wspominają wciąż postać papieża.

Śmierć Jana Pawła II była wydarzeniem, które załamało miliony rodaków głowy Kościoła. Chociaż od jego odejścia minęło już wiele lat, jest wspominany nie tylko w świątyniach, ale także polskich domostwach.

Krzysztof Jackowski widział Jana Pawła II

Wierni, którzy zgadzają się z katolicką nauką, wierzą, że papież jest już świętym i trafił do nieba. Co ciekawe, potwierdzenie tej teorii usłyszeli właśnie z całkowicie niespodziewanej strony. Jasnowidz zszokował słuchaczy. Jego wizja była przerażająca - zaczynała się od martwych ciał. Twierdzi jednak, że widział życie pozagrobowe. Według niego "Jan Paweł II żyje."

Słowa Jackowskiego o papieżu

- On jest. (...) Mówię "jest", ponieważ wierzę w życie pozagrobowe, które istnieje od razu po naszej śmierci. Gdy odnajdywałem zwłoki ludzkie, zmarli pomagali mi znaleźć swoje ciała. Z tego domniemywam, że życie istnieje po śmierci. Wniosek z tego też taki, że papież Jan Paweł II żyje - wyjawił Jackowski.- Uważam Jana Pawła II za Posłańca Bożego - dodał także popularny jasnowidz.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec Dudy żyje jak król. Zarabia krocie na emeryturze
  2. Rydzyk grzmi na Polaków! „Barbarzyńskie ataki”
  3. Czterdziestolatka kochali wszyscy. Jeden błąd zniszczył mu życie
ZAMIANA
papieżjp210 zaskakujących faktów z życia Jana Pawła II [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jp212 cytatów Jana Pawła II, które zmienią twoje spojrzenie na życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News