Media to przemilczały! Kora przeszła operację na otwartym mózgu

Media to przemilczały! Kora przeszła operację na otwartym mózgu

Kiedy umarła Kora Jackowska, wszyscy byli zrozpaczeni. Okazuje się jednak, że za życia nacierpiała się więcej niż można to sobie wyobrazić. Media przemilczały fakt, że przeszła operację na otwartym mózgu.

Kora Jackowska chorowała na nowotwór jajnika - to wiedzą dziś wszyscy. Walczyła dzielnie, przez 5 lat. Nie każdy jednak ma świadomość, ile naprawdę wycierpiała popularna artystka. Media przemilczały jedną, bardzo istotną informację.

Jackowska przeszła operację mózgu!

Wydawało się, że stan jej zdrowia nawet się ustabilizował. To w tym potencjalnie spokojnym momencie przyszło pogorszenie. Na początku tego roku z Korą było tak źle, że musiała przejść skomplikowaną operację na otwartym mózgu. Media na ten temat milczały. - Kora przeszła kolejną skomplikowaną operację. Tym razem na otwartym mózgu. I mimo że była po niej wycieńczona, nadal nie zamierzała się poddać. Niestety ponad tydzień temu jej stan znów się pogorszył. Kora nieprzytomna trafiła do szpitala w Bliżowie. Stamtąd przewieziono ją do większego szpitala w Zamościu. Niestety lekarze nie potrafili jej już pomóc. „Chemia by ją zabiła” - mówiła w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia Kory. Niestety, niewiele wiadomo o szczegółach operacji wokalistki. Wiele jednak to tłumaczy. Skoro nie mogła przyjąć chemii z uwagi na ten bardzo poważny zabieg chirurgiczny, to w ostatnich dniach musiała być naprawdę bardzo słaba. Kora Jackowska została zdiagnozowana w 2013 roku. Od tego momentu nie poddała się ani przez chwilę, a kiedy tylko trochę jej się poprawiało, walczyła nawet dla innych. Starała się o refundację leku, który pomaga osobom chorym na to, co ona. Jej odejście jest niepowetowaną stratą dla jej rodziny i przyjaciół oraz dla świata muzyki.

PRZECZYTAJ: Koszmarny wypadek gwiazdy Polsatu. Nikt jej nie pomógł

PRZECZYTAJ: Robiąc to, napędzasz machinę okrucieństwa. Przez ciebie giną niewinne psy

PRZECZYTAJ: Ostra impreza największych gwiazd TVN! Po sieci krąży sensacyjne nagranie

PRZECZYTAJ: Cejrowski zmiażdżony za granicą. Nie może występować

fot. wikipedia.org Legendy polskiej muzyki, które już nas opuściły Wikimedia Commons/Sławek Kora w 2011 roku. Fot. Wikimedia.org Źródło: viva.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News