Co się dzieje ze Stachurskim? Drastycznie zmienił się jego wygląd

Co się dzieje ze Stachurskim? Drastycznie zmienił się jego wygląd Źródło: YouTube Videogadula

Jacek Stachursky był przez laty jednym z najsłynniejszych muzyków w kraju. Nie było osoby, która nie znałaby przebojów takich jak "Typ niepokorny" i "Zostańmy razem". Piosenkarz ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt. W pewnym momencie zniknął z show-biznesu, by wrócić jako twórca muzyki klubowej. Jego wygląd jest całkowici odmieniony. Co się dzieje z gwiazdorem?

Jacek Stachursky rozpoczął karierę muzyczną w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. Zadebiutował jako wokalista rockowego zespołu Eve Boys. Po pięciu latach współpraca zakończyła się z powodów finansowych. Późniejsza kariera muzyka łączyła się z funkcją DJ w rozgłośni radiowej w Pszczynie, gdzie po raz pierwszy użył pseudonimu Stachursky, który towarzyszy mu do tej pory. Kiedy w 1994 roku opublikował singiel "Jestem jaki jestem", niemal cały kraj oszalał na jego punkcie. Muzyka, którą tworzył, zdobywała bardzo pozytywne recenzje, co przekładało się na nagrody i wyróżnienia. W pewnym momencie piosenkarz postanowił skupić się na życiu prywatnym. To właśnie wtedy media obiegła informacja o tym, jakoby żywił się energią słoneczną.

Jacek Stachursky drastycznie się zmienił

Od pięciu lat Jacek Stachursky skupił się na tworzeniu muzyki klubowej oraz utworów disco polo. Jest stałym bywalcem tematycznych festiwalów. Popularność piosenki "Doskozzza", którą wydał w zeszłym roku, sprawiła, że wiele osób przypomniało sobie o uwielbianym niegdyś wokaliście. Mimo, że jego kariera przybrała bardzo nieoczekiwany kierunek, to nie muzyka tworzona przez artystę wywołała zdziwienie fanów. Internauci z zaciekawieniem obserwowali zmiany w jego sylwetce, spowodowane jakoby niezwykłym eksperymentem. Nie da się ukryć, że Jacek Stachursky drastycznie się zmienił. Prawie nie przypomina siebie samego sprzed lat. Niektórzy wielbiciele martwią się, że ze zdrowiem muzyka dzieje się coś niepokojącego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na zdjęciu, które pojawiło się w mediach społecznościowych wokalisty, można zauważyć, że mężczyzna stracił wiele kilogramów. Wyraźnie zarysowana szczęka i ostre kości policzkowe nadają mu zupełnie innego wyglądu. Na Instagramie artysty można zobaczyć wiele zdjęć, które dokumentują jego przygody sportowe. Jacek Stachursky szczególnie upodobał sobie bieganie. W wywiadach niejednokrotnie opowiadał, że przed laty nie był zadowolony ze swojej sylwetki, dlatego robił wszystko, by osiągnąć wymarzoną wagę. Niestety, muzyk nie zdecydował się na udzielenie odpowiedzi fanom zaniepokojonym jego szczupłością. Okoliczności utraty wagi ujawniają jednak jego medialne wypowiedzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego dotycząca polskich uczniów. Co według jasnowidza wydarzy się we wrześniu?

- Potrafię normalnie funkcjonować bez żadnego konwencjonalnego pożywienia. W końcu doszedłem do pełnego stanu niejedzenia. To oczywiście nie oznacza, że nie mogę jeść i pić. Nie ma nic złego w napiciu się szklanki wody czy herbaty, zdarza mi się to - mówił mężczyzna w rozmowie z przedstawicielem agencji Newseria.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska pokazała jak wygląda 2 miesiące po porodzie. Niczego nie ukrywa, odważne zdjęcie (FOTO)
  2. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  3. Krystyna Pawłowicz miała łzy w oczach. Wszystko upubliczniła
  4. Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Długo ukrywano jeden fakt
  5. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności
  6. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News