Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia

Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia Źródło: youtube/Popkulturalny Egoista/

Jacek Rozenek ma za sobą naprawdę trudny czas, o czym dopiero teraz zdecydował się opowiedzieć. Szczerze wyjawił z jakim koszmarem przyszło mu się zmierzyć i jak wyglądała wówczas jego codzienność. Nie ukrywa, że ma wielki żal do niektórych.

Jacek Rozenek w połowie maja tego roku trafił do szpitala, gdzie spędził 1,5 miesiąca. Aktor przeszedł dwa udary, a jego stan był na tyle ciężki, iż prawdziwym cudem jest to, że przeżył. Każdy dzień oznaczał dla niego potworną walkę, z którą nie było tak łatwo sobie poradzić. Media obiegało wówczas wiele przykrych informacji, jednak fani do końca wierzyli, że ich ulubieniec z tego wyjdzie. Rzeczywiście, wszystkie pragnienia się spełniły, ale gwiazdor nadal pamięta o tym, co przeszedł. 

Jacek Rozenek przeżył koszmar. Niezwykle smutne doniesienia 

Jak podaje Jastrząb Post, opierając się o doniesienia Plejady, która przeprowadziła wywiad z gwiazdorem "Barw Szczęścia", Jacek Rozenek choć teraz czuje się naprawdę dobrze i wiele wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą, wciąż pamięta o całym dramacie, który uderzył w niego niespodziewanie. W czasie wywiadu zdradził, że gdy trafił do szpitala z pierwszym udarem, lekarze nie od razu go u niego rozpoznali.

Minęło wiele czasu, nim usłyszał trafną diagnozę, jednak później nie było wcale lepiej. W czasie pobytu w szpitalu gwiazdor TVP przeszedł drugi udar, którego, jak sam stwierdził, nie powinien nawet przeżyć. Pod względem psychicznym wiele kosztowało go całe leczenie i jak wyznał, to do lekarzy ma teraz największy żal.

- Na pewno nie podoba mi się, jacy są lekarze. Mało mówią, nie dają rekomendacji (...) Bali się i nie dotykali rehabilitacji w ogóle. Rehabilitacja odbyła się na moją odpowiedzialność. Przykładowo mam opadającą stopę, więc przez wykonywane ćwiczenia musiałem ponownie znaleźć te połączenia. Ilość przysiadów, które wykonywałem, była niewspółmierna do niczego, były ich setki tysięcy! - wyznaje z bólem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jacek Rozenek był bliski samobójstwa? 

Były mąż Małgorzaty Rozenek przyznał, że w stanie, w jakim przyszło mu się znaleźć, wiele osób myśli o samobójstwie, a nawet je popełnia. On jednak był zdeterminowany do tego, by znów cieszyć się zdrowiem i pełnią życia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- Znam samego siebie. Jakbym nie miał siły, to pewnie bym myślał o samobójstwie, ale nie myślę. Jak chce się żyć, to się walczy. Przed tym uderzeniem choroby chciałem zdobyć jakąś górę, szykowałem się na siedmiotysięcznik, ale teraz bym nie poszedł (...) nie narażałbym się niepotrzebnie - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono poszczególne wyniki głosowania na Eurowizji, wiadomo od kogo Polska dostała najwięcej głosów. Niebywałe, nikt by się nie spodziewał
  2. Wyciekł ścinający z nóg wywiad z Viki Gabor sprzed Eurowizji. Wyjawił co zrobi, jeśli wygra
  3. Prosty przepis na ciasto lepsze niż zwykły makowiec dzięki tajnemu składnikowi! Jest lekkie i aksamitne, zrobi furorę na świątecznym stole
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł