Jacek Kurski w ostatnim czasie wzbudza ogromne kontrowersje. Jego decyzje oraz metody zarządzania Telewizją Polską wielokrotnie bulwersowały już Polaków, tym razem jednak stało się coś, czego nie spodziewał się nikt. Polityk został poniżony oraz wyśmiany przed kamerami. 

Jacek Kurski swoją polityczną karierę rozpoczął jeszcze w połowie lat 80., kiedy zdecydował się wstąpić do NSZZ „Solidarność”. Od tamtego czasu należał już do Ruchu Odbudowy Polski, Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, a ostatecznie związał się z Prawem i Sprawiedliwością, z którym kojarzony jest do tej pory.

Już od ponad dwóch lat pełni funkcję prezesa Zarządu Telewizji Polskiej, a jego działania bardzo często są ostro krytykowane zarówno przez polityczną opozycję, jak i obywateli. Wiele osób twierdzi, że przez jego zarządzanie TVP obniża jakość swoich programów, co skutkuje spadkiem popularności, jednak nikt nie spodziewał się tego, do czego doszło podczas jednego z wywiadów polityka.

Jacek Kurski ośmieszony przed kamerami

Jacek Kurski w ostatnim czasie często proszony jest o komentarze przed kamerami oraz udzielanie wywiadów. Tym razem głos zabrał w „Szkle kontaktowym” emitowanym przez TVN24, lecz podczas występu doszło do czegoś nieprawdopodobnego.

Na ramię polityka postanowił się wypróżnić lecący ptak, a całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Sytuację na Twitterze opublikował profil „Polska w ruinie”, a jak można się domyślić, cała sytuacja wywołała śmiech widzów oraz internautów. Poniżenie polityka oglądało wielu Polaków, a on sam był wzburzony incydentem.

– #WygraMyWybory Ptaki jednak się znają, skoro na Kurskiego sra*** film-źródło Szkło kontaktowe TVN24 BiŚ – głosił podpis pod filmem.

Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Jacek Kurski nie cieszy się specjalnym poparciem i sympatią wśród Polaków, nic więc dziwnego, że internet natychmiast zalała cała lawina komentarzy, których autorzy wyśmiewali polityka.

– Niech postawa tego ptaka będzie dla nas wzorem w najbliższą niedzielę – pisze internauta.

– To niebiańska odznaka dla zasłużonych skurczybyków – dodaje kolejna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY polityków

– Doskonałe „Ptaki jednak się znają, skoro na Kurskiego srają” – wyśmiewają polityka.

Pojawiły się również głosy krytykujące samo zachowanie Kurskiego.

– Nic się takiego nie stało, mógł po prostu przyjąć to z uśmiechem, a nie zachowuje się jakby na niego krowa nas*** – ocenia internautka.

– Jak dla mnie ptak dobrze trafił, bo normalny to by się roześmiał, ściągnął marynarkę i się nie przejmował. A ten to od razu pewnie rozpacza, do tej pory oczy we łzach ma.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Legendarna gwiazda telewizji
  2. SZCZENIAKI WYGLĄDAJĄ NIEZIEMSKO! CHIHUAHUA ZAPŁODNIŁ… PITBULLA
  3. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  4. Gwiazda TVP przeżywa koszmar. Szokujące słowa lekarza
  5. Kaczyński oficjalnie o POLEXIT. Ma dość tego wszystkiego

Wstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpolityczek.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.