Przyłapali ich, zaraz po ślubie. Ujawniono co Jacek Kurski z nową żoną zrobili po ceremonii

Przyłapali ich, zaraz po ślubie. Ujawniono co Jacek Kurski z nową żoną zrobili po ceremonii Źródło: East News Agencja SE

Jacek Kurski wczoraj po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Informacja na temat uroczystości sprawiła, że w mediach zawrzało. Internauci wciąż pamiętają głośny rozwód kościelny z poprzednią partnerką.

Jacek Kurski, doradca zarządu TVP, przed ponad dwie dekady był żonaty z Martą, z którą doczekał się trojga dzieci. Okoliczności, w których doszło do rozstania, wywołały kontrowersje, szczególnie wśród osób deklarujących przynależność do środowiska katolickiego. W internecie pojawiło się nawet ostre oświadczenie redaktora i rzecznika prasowego konserwatywnego Klubu Jagiellońskiego, Bartosza Brzyskiego. Jego stanowisko zostało poparte przez rzesze internautów. Jacek Kurski zdecydował się na zlekceważenie złośliwych przytyk i celebrował dzień ślubu w najważniejszym sanktuarium w regionie. Wiemy, co państwo młodzi robili po uroczystości. 

Jacek Kurski nietypowo celebrował ślub

Doradca zarządu TVP i jego narzeczona zdecydowali, że dzień zawarcia związku małżeńskiego będzie kameralny i przeznaczony jedynie dla przyjaciół i bliskich. Wierni, którzy modlili się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, zostali wyproszeni z świątyni. Wśród grona zaproszonych gości znaleźli się kluczowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Media zanotowały obecność między innymi Jarosława Kaczyńskiego i Ryszarda Terleckiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jacek Kurski oraz jego świeżo poślubiona małżonka, Joanna Kurska, postanowili spędzić czas po ślubie w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego. Cel ich pierwszej wspólnej podróży był bardzo nietypowy. Nowożeńcy postanowili odwiedzić Zamek Królewski na Wawelu. Nie od dziś wiadomo, że Kaczyński każdego osiemnastego dnia miesiąca gości w tamtejszych kryptach, by uczcić miesięcznicę pogrzebu pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie w Smoleńsku. Państwo młodzi w dniu swojego ślubu zdecydowali się złożyć kwiaty na ich grobie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk szalał ze słynną piosenkarką. Wszystko pokazano w TV Trwam

2.Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje członek "Solidarności Walczącej"

Kiedy Jarosław Kaczyński przybywa na Wawel, Wzgórze Wawelskie jest zamykane dla turystów. Czujne oczy zauważyły jednak to, że Joanna Kurska wciąż miała na sobie suknię ślubną. Nowożeńcom i bratu Lecha Kaczyńskiego towarzyszyli czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Nowy związek małżeński jest drugim w życiu Jacka Kurskiego. Wcześniejsza relacja, której owocem była trójka potomstwa, w 2015 roku została unieważniona przez biskupów. Czego życzycie państwu młodym?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć mistrza świata. Błyskawiczna akcja ratunkowa nie przyniosła rezultatu
  2. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  3. W sieci pojawiło się zdjęcie Kurskiego z byłą żoną sprzed 20 lat. Niebywałe, że koniec przyszedł niedługo potem
  4. Nieznane oblicze Tadeusza Sznuka ujawnione. Nikt nie miał pojęcia, nikt by się nie spodziewał
  5. Przyłapali ich, zaraz po ślubie. Ujawniono co Jacek Kurski z nową żoną zrobili po ceremonii
  6. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News