Żona Kurskiego nie mogła dłużej milczeć. Wszystko działo się za zamkniętymi drzwiami, nikt nie miał prawa wiedzieć

Żona Kurskiego nie mogła dłużej milczeć. Wszystko działo się za zamkniętymi drzwiami, nikt nie miał prawa wiedzieć Źródło: MAREK ZIELINSKI/East News

Jacek Kurski niedawno wziął ślub ze swoja partnerką, Joanną. Ich małżeństwo wzbudziło wiele kontrowersji, oboje mają już za sobą nieudane związki, a mimo tego doprowadzili do ślubu kościelnego. Teraz ukochana polityka wyznała całą prawdę o swoim nowym mężu, tego niemal nikt się nie spodziewał.

Jacek Kurski marzył o tym, by przed Bogiem przysiąc wieczną miłość swojej ukochanej. Choć zarówno polityk, jak i jego obecna żona mieli za sobą nieudane małżeństwa, udało im się unieważnić poprzednie związki i ponownie wziąć ślub kościelny. Po dwóch miesiącach od uroczystości Joanna Kurska wyznała prawdę o swoim partnerze. Niewielu się tego spodziewało.

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny, jego nowe małżeństwo wzbudziło wiele kontrowersji

Jacek i Joanna Kurscy pobrali się dwa miesiące temu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, a ich ślub wzbudził ogromne kontrowersje. Wszystko przez to, że oboje mieli już za sobą nieudane małżeństwa, które zostały unieważnione po to, by mogli ponownie przysiąc wieczną miłość przed obliczem Boga.

Na ślubie Jacka i Joanny Kurskich pojawiło się wiele znanych osób ze polityki i show biznesu. Na uroczystości pojawił się nawet prezes Prawa i sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Kontrowersyjna uroczystość wywołała ogromną dyskusję w sieci, a sprawę skomentował sam Jacek Kurski, w rozmowie cytowanej przez tygodnik "Wprost".

- Ludzie, którzy hejtują mój ślub w mediach społecznościowych i nie tylko tam, zachowują się tak, jakby nie mieli swojego własnego życia. [...] Po prostu zazdroszczą. To jęk zawiści - podkreślił Jacek Kurski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Joanna ujawniła, że Jacek Kurski jest wyjątkowo czułym mężem

Kiedy emocje po ślubie w końcu opadły, żona Jacka Kurskiego zdecydowała się wyznać prawdę o swoim partnerze. Okazuje się, że polityk jest wyjątkowo czułym mężem. 

- Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia - wyznała Joanna w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Jak przekonuje kobieta, Jacek Kurski po ślubie nie spoczął na laurach i jeszcze mocniej zabiega o względy ukochanej. Joanna czuje się jak królowa, partner rozpieszcza ją m.in. serwując jej śniadania do łóżka.

- Kiedyś to ja częściej przynosiłam Jackowi kawę rano do łóżka, a od jakiegoś czasu to Jacek sprawia mi takie niespodzianki. Przynosi mi białą kawę i naleśniki. To są najlepsze naleśniki, jakie w życiu jadłam - wyjawiła "Super Expressowi" Joanna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Mówią, że jest polskim "czarnym skarbem", jednak nie każdy za nią przepada. Cudowne właściwości soku z jej owoców docenią nie tylko cukrzycy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News