Jarosław Kaczyński pogrzebany. Wałęsa ujawnił jego LOJALKĘ

Jarosław Kaczyński pogrzebany. Wałęsa ujawnił jego LOJALKĘ

Jarosław Kaczyński i jego działalność opozycyjna w czasach PRL budzi wiele kontrowersji. Teraz w obliczu otwartej wojny na oskarżenia ujawniono dokument, który według Lecha Wałęsy na 100% jest lojalką Jarosława Kaczyńskiego. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości są zszokowani.

Jarosław Kaczyński nie od dziś jest ostro krytykowany i atakowany przez Lecha Wałęsę. Były prezydent przez wiele lat współpracował z obojgiem braci Kaczyńskich, jednak na początku lat 90. ta współpraca się zakończyła. Od tamtego czasu obecny prezes Prawa i Sprawiedliwości jest niezwykle ostro zwalczany przez Wałęsę. Były prezydent przedstawił teraz szokujący dokument. Ma to być podpisana przez lidera obozu rządzącego lojalka, w której zadeklarował współpracę z Służbą Bezpieczeństwa.

Jarosław Kaczyński - lojalka

18 października 1989 roku, taka data widnieje na rzekomej lojalce, którą miał podpisać Jarosław Kaczyński. Nigdy wcześniej nikt nie publikował podobnego dokumentu. Teraz zrobił to największy wróg prezesa partii rządzącej. Mogącą pogrzebać polityczną karierę Jarosława Kaczyńskiego fotografię, opublikował były prezydent RP Lech Wałęsa. Obaj panowie są skonfliktowani od niemalże samego początku III Rzeczpospolitej. Fakt, że to właśnie on opublikował kontrowersyjny dokument, nie dziwi. Były premier na każdym kroku przecież oskarża Wałęsę, o bycie TW "Bolkiem". Lech Wałęsa deklaruje, że ma 100% pewność co do prawdziwości podpisanego dokumentu. Gdyby to się potwierdziło, świadczyłoby to o wyjątkowym wyrachowaniu prezesa PiS. Podpisanie lojalki w roku 1989, kiedy upadek komunizmu był już faktem i było już po częściowo wolnych wyborach 4 czerwca, źle świadczy o dzisiejszym liderze Zjednoczonej Prawicy. Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński facebook.pl/Lech Wałęsa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Z ostatniej chwili! IPN: Oficjalnie, Wałęsa to Bolek współpracujący z SB
  2. Kaczyński wysłał kierowcę na zakupy. Nie uwierzycie co kupił
  3. PiS się pomylił! Zabiorą ci 360 złotych
  4. Wróżbita Maciej chwali się. „Przewidziałem ciążę Mariny i chorobę Kaczyńskiego”
źródło: Facebook.pl/Lech Wałęsa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News