Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie

Brak nam słów. Córka Izabelli Scorupco jest oszałamiająco piękna, zdjęcia mówią same za siebie Źródło: Kadr z filmu "Ogniem i mieczem"/Reż. Jerzy Hoffman

Izabella Scorupco jest jedną z nielicznych polskich aktorek, którym udało się zrobić dużą karierę w Hollywood. Gwiazda dużą tajemnicą osłania swoje życie prywatne, jednak jej 23-letnia córka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym widać jej zabójcze podobieństwo do matki w młodości. Szykuje się kolejna gwiazda?

Izabella Scorupco jest polsko-szwedzką aktorką, która w Polsce znana jest przede wszystkim z roli Heleny Kurcewiczówny w "Ogniem i mieczem". Światową sławę zapewniła jej jednak inna rola. Najważniejszym punktem jej karieru stała się rola dziewczyny Bonda u boku Pierce'a Brosnana w jednej z części przygód Agenta 007. 

Izabella Scorupco i jej córka są niemal identyczne? Niewiarygodnie piękna

Izabella Scorupco przyszła na świat 4 czerwca 1970 roku (niedawno obchodziła 50 urodziny). Dzieciństwo spędziła razem z mamą w Szwecji i to właśnie tam po raz pierwszy dostrzeżono jej talent aktorski. Wystąpiła w melodramacie pt. "Nikt tak nie kocha jak my". Ten film okazał się jednak zaledwie początkiem jej wielkiej kariery. 

Status międzynarodowej gwiazdy udało się Izabeli Scorupco zdobyć dzięki roli dziewczyny Bonda u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Golden Eye" z 1995 r. Polskiej widowni znana jest przede wszystkim z  kultowej roli Heleny w "Ogniem i mieczem". 

Choć aktorka zdobyła dużą popularność, raczej stroni od celebryckiego życia. Skupia się na rodzinie, która jest dla niej najważniejsza. Jej życie prywatne buzi duże zaciekawienie, jednak gwiazda nie dzieli się nim zbyt często. Jej córka jednak bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Izabella Scorupco od 1996 roku była w związku małżeńskim z Mariuszem Czerkawskim, jednak dwa lata później para rozwiodła się. Doczekali się jednak córki, która urodziła się w 1997 r. Córka gwiazdy ma już 23 lata  jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Julia chętnie publikuje zdjęcia ze swoich podróży po całym świecie oraz festiwali muzycznych. Z jej postów wynika także, że jest w szczęśliwym związku. Bardzo chętnie angażuje się w rozmaite akcje społeczne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów McDonalda
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Największą popularnością cieszą się zdjęcia z jej mamą. Córka znanej aktorki ostatnio opublikowała zdjęcie porównawcze swojej mamy w wieku 15 lat oraz jej samej. Jak widać, Julia odziedziczyła urodę po mamie, jednak w wieku 15 lat znacznie się od siebie różniły. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🐻🎓

Post udostępniony przez Julia Scorupco (@juliascorupco)

Wyświetl ten post na Instagramie.

best friend for life 💜happy birthday mama

Post udostępniony przez Julia Scorupco (@juliascorupco)

Źródło: Instagram/juliascorupco

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander została zupełnie sama. Mąż potwierdza smutne doniesienia
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Pilna decyzja ministra zdrowia, chodzi o obostrzenie. Wchodzi w życie już dzisiaj, mogłeś o tym nie wiedzieć

Źródło: Wirtualna Polska/Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News