Afera! Izabela Pek ujawnia swój prawdziwy stosunek do Kaczyńskiego

Afera! Izabela Pek ujawnia swój prawdziwy stosunek do Kaczyńskiego Źródło: fot. twitter.com/IzabelaPek

Od blisko tygodnia trwa głośna afera związana z romansem, w jaki wdać miał się poseł PiS Stanisław Pięta. Izabela Pek, jego kochanka, która przez ostatnie dni nie zabierała głosu w sprawie, przerwała milczenie. Otwarcie mówi o swoim stosunku do Jarosława Kaczyńskiego.

Izabela Pek znów zabrała głos w sprawie swojego romansu z posłem PiS Stanisławem Piętą. Wcześniej rozmawiała z "Faktem" o samym romansie, występując jeszcze pod pseudonimem, jako "Joanna". Teraz, także w rozmowie z "Faktem" odrzuca liczne oskarżenia przeciwko sobie.

Izabela Pek otwarcie o swoim stosunku do Kaczyńskiego

Wśród zarzutów, jakie pojawiły się przeciwko modelce, są między innymi takie, że kreuje się na osobę popierającą PiS, tymczasem w rzeczywistości nie ma z partią nic wspólnego. Świadczyć o tym miały choćby jej roznegliżowane zdjęcia, do których pozowała jako modelka. To z tego powodu zresztą początkowo nie chciała ujawniać swoich danych osobowych. Wiedziała, że zostaną one wykorzystane przeciwko niej, choćby do ujawnienia jej zdjęć. Podkreśla ona jednak, że jej słowa o chęci współpracy z "Dobrą Zmianą" były szczere. - Byłam z PiS od początku. Prezesowi PiS poświęciłam najwięcej miejsca w pracy magisterskiej, którą obroniłam 18 czerwca 2010 r. na Uniwersytecie Gdańskim. Uważałam, że to Jarosław Kaczyński powinien kandydować [w wyborach prezydenckich 2015 - red.] - mówi Izabela Pek w rozmowie z "Faktem".

Modelka zdradza także dlaczego tak fascynuje ją Andrzej Duda

Tak jak uważała, że Jarosław Kaczyński powinien startować w wyborach prezydenckich 2015, tak szybko zmieniła zdanie. Co ją przekonało? - Jak poznałam Andrzeja Dudę, zmieniłam zdanie - mówi Izabela Pek. - Gdy poseł Marcin Horała, którego dobrze znam, zaproponował wyjazd kampanijnym autobusem, nie wahałam się. Wtedy Duda mnie oczarował. Patrzyłam, jak porywa tłumy. Nigdy tej fascynacji nie ukrywałam. Ale nikt mnie nie nasłał ani na niego, ani na Piętę, ani na PiS - podkreśla. To jest bowiem najpoważniejszy zarzut, jaki wobec niej wysuwają media prawicowe. Ich zdaniem Izabela Pek od lat próbuje "wkręcić" się do polityki. Przed laty fotografowała się z Andrzejem Lepperem. Na jej profilach w mediach społecznościowych można znaleźć niezliczoną ilość zdjęć z Andrzejem Dudą z okresu kampanii wyborczej, a także z późniejszych lat. Portal wPolityce.pl zwrócił także uwagę na to, że pani Pek próbowała "załapać się" na pracę dla portalu. W swoich staraniach o możliwość publikowania na stronie portalu była tak nachalna, że pomimo ignorowania jej wiadomości, przez wiele dni ponawiała swoje pytania o współpracę. Izabela Pek fot. twitter.com/IzabelaPek Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. PiS pozbył się Pięty! Publiczne upokorzenie posła
  2. Agata Duda szaleje z zazdrości! Małżeństwo prezydenta zrujnowane
  3. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News