Iza zaginęła
archiwum prywatne
Weronika Wasiak - 4 Stycznia 2020

Zaginęła niepełnosprawna Iza. Grozi jej stały uszczerbek na zdrowiu jeśli się nie odnajdzie

Niepełnosprawna Iza zaginęła. Czas ma ogromne znaczenie, bowiem jak wyznała przerażona rodzina, grozi jej stały uszczerbek na zdrowiu. Jakakolwiek informacja może pomóc w odnalezieniu kobiety.

Iza wyszła na chwilę z domu i słuch po niej zaginął. Nikt z bliskich nie ma pojęcia, gdzie może się znajdować, a czas mija nieubłaganie, mogąc okrutnie zaważyć o jej losie. Zaginiona jest niepełnosprawna i niewiele dzieli ją, by doznała poważnych uszkodzeń, z którymi będzie musiała żyć do końca.

Zaginęła niepełnosprawna Iza. Grozi jej stały uszczerbek na zdrowiu

Jak podaje portal Warszawa w Pigułce, około północy z mieszkania w wieżowcu na osiedlu Hibnera w Wołominie wyszła 38-letnia Iza. Kobieta miała ponoć odebrać tylko zdjęcia z "pozornego ślubu", jednak wciąż nie wróciła. Rodzina zaginionej wyznaje, że ta jest niepełnosprawna, a o godzinie 8:30 powinna zażyć leki psychotropowe.

Michał Szpak, domGdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nógCzytaj dalej

Jeżeli kobieta ominie dawkę leków, może doprowadzić to do permanentnego uszczerbku na jej zdrowiu. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna, a czas ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Wciąż nie jest pewne, czy chwilę przed zaginięciem Iza kontaktowała się z kimś, kto mógłby przyczynić się do jej zniknięcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeWyszło na jaw o ile więcej od Szpaka i Martyniuka w Sylwestra zarobiła Roksana Węgiel. Kosmiczne pieniądzeCzytaj dalej

Bliscy proszą o pomoc

Bliscy zaginionej 38-latki tłumaczą, że wychodząc z domu była ubrana w jasnoszarą kurtkę, ciemnoszarą czapkę i jeansy.

Dzisiaj grzeje:

1. Kobieta z Polski brutalnie zaatakowana. Napastnicy użyli strasznego narzędzia

2. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało

Niestety nikt nie wie, gdzie mogłaby znajdować się teraz Iza, dlatego każda osoba, która widziała podobnie ubraną dziewczynę, jest proszona o kontakt z policją. Rodzina drży o jej zdrowie, ale mają również wielkie nadzieję, że szybko uda się ją odnaleźć całą. Dziewczyna może przebywać w Wołominie i okolicach.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
    2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
    3. Sylwestrowe zdjęcie Kasi Cichopek z mężem mówi wszystko. Fani oniemieli
    4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
    5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

.Zaskakujące fakty. Gwiazdy Polsatu, TVN i TVP wstydzą się swoich nazwisk. Słusznie?Czytaj dalej

Źródło: warszawa w pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News