Wstyd na całą Polskę! Falstart Justyny Żyły, a jeszcze nie zatańczyła

Wstyd na całą Polskę! Falstart Justyny Żyły, a jeszcze nie zatańczyła Źródło: YouTube

Iwona Pavlović od początku trwania nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" konsekwentnie krytykuje poczynania Justyny Żyły. Wielu fanów zastanawia się, czy negatywna opinia jurorki nie zniechęciła uczestniczki do dalszych zmagań. Świadczyć miała o tym postawa celebrytki już na samym początku dzisiejszego odcinka show.

Iwona Pavlović już w pierwszej odsłonie nowej edycji "Tańca z gwiazdami" okazała się dla Justyny Żyły naprawdę bezlitosna. Jurorka nie ukrywała, że uczestniczka radzi sobie na parkiecie dużo gorzej niż inni celebryci. W komentarzach ekspertki dotyczących występu blogerki nie zabrakło także odniesień do jej prywatnego życia, co wywołało wiele emocji wśród internautów.

Iwona Pavlović całkowicie zawstydziła Justynę Żyłę?

Z upływem czasu stosunek Pavlović do Żyły nie uległ żadnym zmianom. Jam twierdzą internauci, mogło to zniechęcić celebrytkę do dalszej walki o wygraną w show. Świadczyć o tym miało jej zachowanie na początku nowego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Gdy kolejne pary pojawiały się pojedynczo na parkiecie, Justyna Żyła wyszła u boku Tomasza Barańskiego, aby dać małą próbkę swych umiejętności. Następnie wszyscy uczestnicy ze swymi partnerami wspólnie dobrze bawili się do hitu odśpiewanego przez Stefano Terrazzino. Wszyscy poza Żyłą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła zaliczyła wpadkę już na starcie?

Gwiazda zajęła miejsce na krześle, stanowiącym część scenografii. Nie tańczyła wraz z innymi celebrytami i wyglądała na wyraźnie niezadowoloną. Nawet w tym przypadku na Żyłę spadła jednak duża krytyka ze strony widzów. Jak twierdzili, tym razem naraziła się i skompromitowała jeszcze przed właściwym tańcem. Być może w czasie swego występu z Tomaszem Barańskim poprawi jednak zdanie publiczności dotyczące swych umiejętności.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News