Ivan Komarenko wzbudził ostatnio sporą sensację.
Instagram ivankomarenko
Jakub Kossakowski - 8 Maja 2020

Fatalne doniesienia o Ivanie Komarenko. Wydało się, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, nie do pomyślenia

Ivan Komarenko regularnie dzieli się swoim życiem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Większość zdjęć zamieszczanych przez piosenkarza na Instagramie nie wskazywałoby na to jaką tragedię przeżywa. Niestety okazuje się, że życiem wokalisty wstrząsnął rodzinny dramat.

W ostatnim czasie Ivan Komarenko poinformował swoich wielbicieli o okropnym dramacie, z którym mierzy się jego rodzina. Niestety pandemia sprawiła, że jest bezradny w tej kryzysowej sytuacji. Prawda jest zatrważająca. Okazuje się, że zagrożenie epidemiologiczne nie jest jedynym zmartwieniem piosenkarza.

Pielęgniarka - karetkaPielęgniarka po 12-godzinnej zmianie poczuła ogromny ból. Zanim przyjechała karetka, prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Ivan Kamarenko w obliczu rodzinnego dramatu

Podobnie jak inne gwiazdy estrady, Ivan Kamarenko przez panującą pandemię stracił źródło utrzymania. Obostrzenia sprawiły, że nie może występować. Niektórzy z artystów obeszli ten zakaz, jednak Ivan Kamarenko ma na głowie o wiele większe zmartwienia. Okazuje się, że obok problemów zawodowych równocześnie w jego życiu prywatnym rozgrywa się tragedia. Wpisy zamieszczane przez wokalistę na Instagramie na pierwszy rzut oka nie sugerują tego, że przeżywa niezwykle trudne chwile. Jednak zgodnie z doniesieniami portalu Pomponik, jego życiem wstrząsnął rodzinny dramat.

Ostatnie z wpisów zamieszczonych przez piosenkarza odnoszą się przede wszystkim do wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa szczepień. Wypowiedzi wokalisty w tym temacie wzbudzają wiele kontrowersji. Tym bardziej, że nie jest on ekspertem w tej dziedzinie i opiera swoje przypuszczenia wyłącznie na własnych doświadczeniach, które nie są niczym innym jak dowodem anegdotycznym. Jednak niedawno Ivan Kamarenko podzielił się z mediami informacjami o rodzinnym dramacie, obok którego ciężko przejść obojętnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adele zachwyciła wszystkich swoją nową sylwetkąGwiazda schudła 45 kg, zachwyca olśniewającą sylwetką. Zdradziła prosty przepis, żeby wyglądać jak onaCzytaj dalej

Czym podzielił się ze swoimi fanami wokalista?

Zgodnie z doniesieniami portalu Pomponik, Ivan Kamarenko w rozmowie z Dobrym Tygodnikiem podzielił się obawami dotyczącymi jego mamy. Warto zauważyć, że rodzina wokalisty mieszka w Rosji, w związku z tym w zaistniałej sytuacji jest kompletnie bezradny. Okazuje się, że młodszy brat piosenkarza powrócił do swojego wyniszczającego nałogu.

- W przeszłości zdarzało się, że będąc pod wpływem używek, próbował podpalić dom, wybijał szyby, był agresywny, wynosił cenne przedmioty, by kupić narkotyki - powiedział Ivan Kamarenko podczas rozmowy z Dobrym Tygodnikiem, cytowanej przez portal Pomponik.

Niestety sytuacja stała się na tyle dramatyczna, że matka wokalisty musiała uciec z własnego domu, by uniknąć starcia z odurzonym mężczyzną. Ivan Kamarenko starał się wcześniej pomóc mu w walce z nałogiem. Niestety z powodu pandemii brat artysty stracił pracę i znów sięgnął po narkotyki. Po ostatniej awanturze matka piosenkarza znalazła schronienie u swojej córki, nie zdecydowała się jednak na wezwanie policji.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Już po chwili cała sala płakała

Aktualnie Ivan Kamarenko nieco się uspokoił, ponieważ jego brat trafił do szpitala. W związku z tym matka wokalisty ma teraz chwilę wytchnienia i spokoju. Kamarenko bardzo chciałby udzielić jej wsparcia, jednak nie może zrobić nic innego niż regularnie do niej dzwonić. Piosenkarz potwierdza, że robi to codziennie, dodając jej otuchy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie
  2. Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłych
  3. Polscy strażnicy dali kanapkę porzuconemu psu. Chwilę potem wydarzyła się niesamowita rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  4. Skandal. Natalia zabiła własne dziecko. Przez koronawirusa wyszła z więzienia, zamieszkała z drugą córką
  5. Ukochana aktorka z "Czterech pancernych i psa" dopiero po latach wyznała gorzką prawdę o serialu. Nikt nie mógł się domyślać
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News