Terroryści z Państwa Islamskiego, którzy uciekli z pola bitwy w Sharqat w prowincji Salahuddin zostali ugotowani żywcem w kotle, podczas gdy ich kończyny były związane. To kara za dezercję. 

Bojownicy zostali wrzuceni do gigantycznego kotła z gotującą się wodą. 7 terrorystów zostało w ten brutalny sposób ukaranych za ucieczkę z pola bitwy w Iraku. Chcąc upewnić się, że mężczyźni znowu nie uciekną, bojownicy związali ich i dopiero wtedy wrzucili do kotła.

To nie pierwszy raz, kiedy bojownicy są zabijani za dezercję. Podobny los, aczkolwiek innymi metodami, spotkał 19 bojowników, którzy uciekli podczas walki w Fallujah. Karę nałożył na nich sąd Państwa Islamskiego. Egzekucję wykonano poprzez strzał w głowę.

To również nie pierwszy raz, gdy ISIS używa wrzącej wody. 17-latka, która uciekła od bojowników, opowiadała, że polewano ją gotującą się wodą, gdy odmawiała bojownikom seksu. Zdradziła, że życie na terytorium kontrolowanym przez ISIS to codzienna walka o przeżycie. Jej dramat trwał 9 miesięcy. Zanim zdołała uciec, była wielokrotnie grupowo gwałcona i bita. Przekonuje, że bojownicy z ISIS to wyjątkowi seksualni dewianci.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...