Państwo Islamskie, choć już właściwie nie istnieje, dalej ma do dyspozycji swoich fanatycznych bojowników. Ci nie ustępują ani na krok i właśnie ujawnili swój kolejny cel zamachu. Wielka Brytania jest przerażona.

W aplikacji Telegram sympatycy ISIS opublikowali grafikę, na której podają swój kolejny cel ataku. Brytyjczycy są w autentycznym szoku. Okazuje się bowiem, że na ich celowniku znajduje się młodziutki książę Jerzy, syn księcia Williama.

Na grafice napisano „nawet rodzina królewska nie zostanie ocalona”. Na zdjęciu widać natomiast księcia Jerzego i szkołę, do której uczęszcza. Oznacza to, że kolejnym atakiem dżihadyści chcą uderzyć w samo serce brytyjskiej monarchii.

Szkoła pod ochroną

Media brytyjskie podkreślają jednak, że szkoła w londyńskim Battersea, do której uczęszcza Jerzy, jest pod specjalną ochroną od momentu, gdy mały książę zaczął w niej naukę. Strażnicy mieliby ochronić malca przed ewentualnym atakiem. Jest jednak masa sceptyków, która wskazuje, że to żadne wytłumaczenie. Ci wskazują, że przecież po ulicach Londynu chodzi masa uzbrojonych policjantów, która nie uchroniła ludzi przed żadnym z zamachów, który miał miejsce w Londynie.

źródło: twitter.com

źródło: interia.pl

12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię


Czyimi potomkami są Katalończycy? 7 narodów, które nie mają własnego państwa

...

Zobacz również