Brytyjski działacz Państwa Islamskiego, który rekrutował dżihadystów, został ośmieszony w mediach społecznościowych. Oprócz materiałów propagandowych, wysyłał kobietom swoje nagie selfie. Te z kolei, wyśmiały wielkość jego penisa. 

Kiedy mówi się o dżihadystach z ISIS, większość osób ma przed oczami wściekłego fanatyka w każdej chwili gotowego zabijać niewiernych. Tymczasem, internautom ukazał się wizerunek uśmiechniętego mężczyzny robiącego sobie selfie bez ubrania i trzymającego w dłoni swego penisa.

Rekrutujący terrorystów londyński dżihadysta, Jazwari Saraqib, oprócz propagandowych materiałów zachęcających do dołączenia do Państwa Islamskiego, wysyłał swoje nagie zdjęcia dziewczętom. Kobiety nie tylko wyśmiały pomysł Saraqiba, ale również nie były zachwycone wielkością jego członka.

Jazwari uprawiał propagandę przede wszystkim na Twitterze. Po krwawych zamachach w San Bernadino, które pochłonęły 16 ofiar, zapowiadał kolejne zamachy w Stanach Zjednoczonych. Jego konto zostało już zawieszone i najprawdopodobniej nie powróci.

rekruter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Zobacz również