Śmierć przyszła nagle. Rodzina znanego muzyka pogrążona w żałobie

Śmierć przyszła nagle. Rodzina znanego muzyka pogrążona w żałobie Źródło: Unsplash.com David Tomaseti

Rodzina gwiazdora znanego z zespołu Iron Maiden pogrążyła się w smutku. Na jaw wyszła informacja o śmierci, miało dojść do poważnego w skutkach wypadku. Gdy przyjechała karetka, było już za późno. Ratownicy znaleźli w mieszkaniu ciało niedające żadnych oznak życia. Smutne informacje potwierdził muzyk zespołu w oficjalnym komunikacie.

Legendarny wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson przechodzi teraz przez wyjątkowo trudne chwile. Właśnie do mediów dotarła informacja o śmierci jego byłej żony, Paddy Bowden, z którą ma dzieci. Choć ich małżeństwo rozpadło się w 2018 roku, wciąż żyli ze sobą w dobrych relacjach. Niestety, kobieta zmarła w tragicznych okolicznościach.

Gwiazdor Iron Maiden potwierdził tragiczne wieści

Jak poinformował The Sun, 18 maja ratownicy medyczni otrzymali zgłoszenie, że pacjentka w jednym z mieszkań źle się czuje. Najszybsza karetka dotarła już dwie minuty od zgłoszenia, ale niestety było za późno. W mieszkaniu znaleziono martwą Paddy Bowden, byłą żoną Bruce'a Dickinsona, z którym była przez niemal 30 lat.

- Ta ogromna tragedia to wina wypadku. Nasze dzieci, Austin, Griffin i Kia oraz ja jesteśmy zdruzgotani. Ze względu na szacunek do Paddy oraz trudny czas dla rodziny nie będziemy publikować kolejnych komunikatów - potwierdził te informacje sam Bruce Dickinson w oficjalnym komunikacie.

Związany był z nią przez niemal trzy dekady, dzięki niej przepracował trudne chwile

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk rozstał się z Paddy Bowden w 2018 roku, choć informacje o rozstaniu dotarły do mediów dopiero w 2019 roku. Obecnie Bruce Dickinson mieszka w Paryżu z instruktorką fitness Leaną Dolci, z którą jest związany. Mimo tego utrzymywał dobre relacje z byłą małżonką, z którą był związany przez 28 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne, co zrobili z pomnikiem Jana Pawła II. Zdjęcia mówią same za siebie
2. Żona przyłapała znanego gwiazdora na zdradzie. Nie miała żadnych skrupułów, sięgnęła po pistolet

Ślub z Paddy Bowden wziął w 1990 roku. Wcześniej jego żoną była Jane Dickinson (panieńskie Barnett), z którą wziął ślub w 1984 roku. Rozwiódł się z nią w 1987 roku, a po latach wyszło na jaw, że zdradziła go z innym znanym muzykiem metalowym - perkusistą zespołu Motley Crue występującym jako Nikki Sixx. O tym zajściu Bruce Dickinson nagrał utwór "Tattooed Millionaire", który w latach 90 stał się jednym z jego większych hitów. Związek z Bowden był stabilizacją po krótkim, ale burzliwym małżeństwie z Jane Barnett.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego ciało zostało znalezione w sortowni śmieci. Wczoraj odbył się pogrzeb noworodka
  2. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii
  3. Po Śląsku pojawiło się nowe ognisko zapalne wirusa w innym miejscu? Już niemal trzycyfrowa liczba osób zakażonych w krótkim czasie
  4. Piotr Metz publikuje szokującego SMS-a. Niespodziewane fakty. Czy odejdzie?
  5. Nagle wtargnęli na konferencję Ministerstwa Zdrowia i ją przerwali. Ludzie przed telewizorami nie mogli uwierzyć własnym oczom
  6. Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeść

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News