Irena Santor przeszła poważną operację

Irena Santor przeszła poważną operację Źródło: screen youtube.com/CKiP Michałowice

Irena Santor przekazała fanom wstrząsającą wiadomość. Artystka niedawno przeszła przez poważny operację. Od niej zależy, czy gwieździe uda się normalnie żyć.

Irena Santor jest prawdziwą legendą polskiej piosenki i chyba każdy zna doskonale jej największe przeboje. Jednak artystka ma już swoje lata, a to często prowadzi do różnych problemów zdrowotnych. Z czasem jeszcze nikt nie wygrał, ale na szczęście współczesna medycyna daje możliwości, o których jeszcze kilkanaście lat temu można było jedynie marzyć. Artystka przeszła poważną operację, która bardzo ułatwi jej codzienne życie.

Irena Santor poddała się operacji

Operacja, której poddała się Irena Santor w bardzo szybkim czasie przyniosła wymierne skutki. Artystka była świadoma powagi sytuacji i zdecydowała się zaryzykować, pomimo licznych niebezpieczeństw, które niesie ze sobą laserowa korekcja oczu.

Operacja ta bez wątpienia nie należy do tanich, ponieważ średnio kosztuje nawet 8 tysięcy złotych. Co prawda, nie jest to też wygórowana cena za możliwość całkowitego, lub przynajmniej częściowego, naprawienia utrudniającej życie wady wzroku.

Irena Santor przyznaje, że po przejściu operacji widzi znacznie lepiej. Co prawda, nie jest idealnie, ale różnica jest diametralna. Artystka stwierdziła, że mogłaby teraz siąść nawet za kierownicą i poprowadzić samochód, co wcześniej było niewyobrażalne, ale ostatecznie nie zdecyduje się na taki ruch.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Źle widzę, ale zrobiłam sobie operację i mogłabym na dobrą sprawę prowadzić samochód. Jednak zrezygnowałam, bo przecież mam 85 lat. Za kierownicą nie mogłabym odczytać szybko nazw ulic albo znaków. A tak się nie da - stwierdziła w wywiadzie Irena Santor.

Może to zachęci kolejne osoby do skorzystania z tego typu operacji, która może odmienić życie. Bądź co bądź okulary oraz soczewki kontaktowe nie należą do tanich rzeczy, a operacja może pomóc całkowicie pozbyć się wady wzroku. W wielu wypadkach może to być wręcz oszczędność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  2. Danuta Stenka pokazała MĘŻA! Są razem 19 lat: "Wygrałam go na loterii"
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News