Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda

Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda Źródło: youtube/ Kultowe Rozmowy

Irena Santor wciąż podtrzymuje, że mimo swojego wieku nie zamierza się poddawać i w dalszym ciągu działać na rzecz tego co uważa za słuszne. Wierni fani trzymają kciuki i życzą jej powodzenia.

Irena Santor od wielu lat aktywnie spełnia się nie tylko jako piosenkarka, ale i wolontariuszka fundacji, do których wciąż jest zapraszana. Artystka nie zwalnia tempa i jak wielokrotnie zapowiadała, w najbliższym czasie nie zamierza tego robić. Szczerze wyznaje, że praca, szczególnie ta, w której może pomóc innym, sprawia jej ogromną przyjemność i nie wyobraża sobie bez tego życia. Zasług z każdym rokiem przybywa coraz bardziej, a jedna z nich wyróżnia się na tle pozostałych. 

Irena Santor nie zamierza się poddawać 

Choć wokalistka ma 85 lat i za sobą wiele przepracowanych lat wciąż podtrzymuje, że kolejne jeszcze przed nią. Irena Santor nie planuje zwalniać tempa, a jakiś czas temu zaangażowała się nawet w zaledwie 30-sekundowy spot „Mamy całe życie do opowiedzenia”, zrealizowany przez fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”, w którym udział wzięli wolontariusze seniorzy, w tym ukochana wokalistka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Warto wspomnieć, że piosenkarka na jakiś czas odsunęła się w cień medialnej sławy, poświęcając się opiece nad mężem. Gdy jednak tylko stało się to możliwe, nie zwlekała ani chwili i znów zaczęła udzielać się publicznie. Choć swego czasu kolorowa prasa mówiła o niej niewiele, z każdym dniem zmienia się to coraz bardziej, co pozwala artystce wrócić na wielką scenę i do działań charytatywnych. Santor szybko skomentowała spot tłumacząc, że wzięła w nim udział, by zwrócić uwagę młodych ludzi na potrzeby starszego pokolenia. Wyznała wówczas, dzisiejsza młodzież nie potrafi porozumiewać się z seniorami, a przecież wystarczyłaby choć chwila rozmowy. 

- Stary człowiek nie może siedzieć w sam w domu, musi wychodzić, do ludzi. Do tej pory było tak, że babcia siedziała w domu, gotowała, była potrzebna ze wszech miar, kochana, ale do kina nie miał kto z nią pójść. Młodzi: chodźcie z nami do kina, na koncerty, nawet rockowe! Ja chodzę. Dopiero dziś dowiedziałam się, że istnieją dancingi międzypokoleniowe i pewnie też będę na nie chodziła - wyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jedzenie w polskich szpitalach woła o pomstę do nieba. 6 skandalicznych zdjęć przysłanych przez pacjentów z całej Polski

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Irena Santor, gdy tylko ma ku temu okazję, apeluje do osób starszych tłumacząc, że mimo wieku, kiedy tylko zdrowie temu sprzyja powinni wciąż odnajdywać w sobie nowe pasje, doświadczać nieznanych dotąd rzeczy. Jej zdaniem, starość to idealny czas, by poświęcić się temu, o czym być może marzyliśmy całe życie. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Oszpecili żonę Rutkowskiego. Zdjęcia ran tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Mężczyzna był przekonany, że jest sam z psem. Gdy żona zobaczyła, co robi, od razu zaczęła nagrywać
  5. Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w takiej liczbie

Źródło: tvp info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News