Po bardzo emocjonującym meczu siatkówki na Igrzyskach w Rio pomiędzy Polską a Iranem nie wszyscy chcą się pogodzić z końcowym wynikiem gry. Najpierw irańscy siatkarze awanturowali się pod siatką tuż po zakończeniu meczu, a potem irańscy kibice zaczęli zalewać profile społecznościowe naszych siatkarzy komentarzami pełnymi nienawiści. 

Emocji podczas wczorajszego meczu nie brakowało do samego końca. Początkowo wygrywający bez problemu dwa sety Polacy, w trzecim i czwartym secie napotkali na poważne problemy. Przez liczne błędy i złą zagrywkę po naszej stronie w czwartym secie (2:2) nasi siatkarze musieli naprawdę się postarać, by wygrać decydujący set. Na szczęście się nam udało i koniec końców wygraliśmy 3:2.

Tuż po zakończeniu meczu, pod siatką wywiązała się awantura o czym pisaliśmy już tutaj. To jednak nie koniec emocji, bowiem irańscy kibice również nie potrafią pogodzić się z porażką.

Profile polskich siatkarzy na portalach społecznościowych są aktualnie zalewane komentarzami pełnymi złości i nienawiści. Najbardziej obrywa się kapitanowi naszej reprezentacji, Michałowi Kubiakowi, na którego stronie na Facebooku co chwila pojawiają się komentarze wściekłych Irańczyków (większość z nich jest usuwana na bieżąco).

 – Potrzebujecie kolejnego Hitlera, który wyrucha wasze matki – pisze wściekły Ali.

 – Jesteś cipą – pisze z kolei Foroohar.

 – Wy skurwysyny – czytamy w komentarzu Nima.

 – Pierdol się Kubiak, pierdol się Kurek, pierdol się Polsko – napisał z kolei na Instagramie Kubiaka użytkownik 69yomi.

fot. facebook
fot. facebook

Podobne komentarze pojawiły się na jego profilu na Instagramie (tu również są usuwane na bieżąco).

fot. instagram
fot. instagram

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również