Internet śmieje się do rozpuku. Wszystko przez absurdalną rzeźbę Ronaldo (FOTO)

Internet śmieje się do rozpuku. Wszystko przez absurdalną rzeźbę Ronaldo (FOTO) Źródło: źródło: wordpress.com, twitter.com/bet_clever

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo, zdecydowanie nie ma szczęścia, co do swoich podobizn. Na głównym lotnisku Madery, które właśnie zyskało imię piłkarza, pojawiło się popiersie Ronaldo. Śmiechu na jego widok nie mógł powstrzymać nawet główny zainteresowany.

Ronaldo robi zawrotną karierę. Piłkarz dawno już stał się ikoną popkultury i znaną na całym świecie marką. O uwagę zarabiającego miliony euro Ronaldo zabiegało nawet lotnisko na jego rodzinnej Maderze. W końcu w środę doszło do ceremonii przemianowania go na "Lotnisko Madera im. Cristiano Ronaldo".

Zwieńczeniem całego wydarzenia było odsłonięcie nowej tablicy z nazwą lotniska i popiersia piłkarza. To drugie wywołało potężne zamieszanie. Okazało się bowiem, że twarz piłkarza przedstawiona na nim jest kompletnie niepodobna do Cristiano Ronaldo. Co na to Cristiano? Piłkarz sam nie krył rozbawienia, kiedy zobaczył swoją "podobiznę".

Zdjęcia rzeźby już viralowo rozprzestrzeniają się w internecie i wywołują salwy śmiechów. Internauci podkreślają, że choć Ronaldo ma już swoje dwie rzeźby na Maderze, obie są kompletnie niepodobne do piłkarza. Drugą z nich można podziwiać w muzeum Cristiano Ronaldo.

źródło: twitter.com/bet_clever źródło: twitter.com/bet_clever źródło: twitter.com/bet_clever źródło: wordpress.com źródło: twitter.com/c4ylina
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News