Internet bezlitosny dla Petru. Porównuje się do komandosa

Internet bezlitosny dla Petru. Porównuje się do komandosa Źródło: źródło: flickr.com, wikimedia.org

Jak mówią krytycy Ryszarda Petru, polityk Nowoczesnej przeszedł dzisiaj samego siebie. Petru stwierdził podczas wywiadu udzielanego Konradowi Piaseckiemu, że choć jego partia nie jest bardzo liczna, to prężnie działa. Porównał także Nowoczesną do jednostki specjalnej GROM, co okazało się mało fortunnym posunięciem.

Lider Nowoczesnej bronił swojej partii i podkreślał, że składane przez jego formację projekty ustaw nie są motywowane napędzaniem teatru politycznego, a realną chęcią poprawy życia w Polsce. Skuteczność swojej formacji Petru porównał do jednostki GROM.

 - Zgłosiliśmy 38 ustaw, 13 zostało odrzuconych przez PiS. To nie jest teatr polityczny, gdy zgłaszamy ustawy dobre dla gospodarki, dobre dla przedsiębiorców. To są konkretne działania. Mamy 31 posłów. Jesteśmy jak jednostka GROM. Jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Mamy 5 tys. w całej Polsce. Wybory samorządowe będą testem oddziaływania dla partii. Nasz głos w Sejmie jest słyszalny. Nie jest pomysłem bycie totalną opozycję dla PiS - mówił Petru.

Lider Nowoczesnej nie musiał długo czekać na uszczypliwe odpowiedzi pod swoim adresem. Jego przeciwnicy szybko podchwycili temat i na Twitterze zaroiło się od uszczypliwych i kąśliwych komentarzy pod adresem Ryszarda Petru.

źródło: twitter.com/Gość_RadiaZET‏ źródło: twitter.com/Gość_RadiaZET‏ źródło: twitter.com/Gość_RadiaZET‏ źródło: twitter.com/Gość_RadiaZET‏

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News