W przeciągu minut sieć obiegło nagranie, które zasiało ziarno zwątpienia w umysłach internautów. Przestawia ono, jak twierdzą użytkownicy portali społecznościowych, drugą Melanię Trump. To wydarzenie jest prawdziwym rarytas dla fanów teorii spiskowych.

Prezydent Stanów Zjednoczonych wypowiadał się w pobliżu Białego Domu odnośnie do napiętych relacji między jego państwem a Iranem. W pewnym momencie kamera skupiła się, na stojącej obok żonie Donalda Trumpa, Melanii. Wtedy wiele osób zadało sobie pytanie, czy to jest prawdziwa pierwsza dama USA?

Oczywiście zainteresowani tematem natychmiastowo podzieli się na zwolenników i przeciwników teorii, jakoby Słowenkę zastępować miał sobowtór. Wiadomo, że Melania unika polityki, a w wielu sprawach zastępuje ją córka jej męża, Ivanka. Gdyby domysły potwierdziły się, doszłoby do prawdziwego zawirowania w amerykańskiej polityce.

– Czy prawdziwa Melania mogłaby stawić temu czoło? Zdaje mi się, czy w trakcie przemowy zastępowała ją „atrapa”? […] Oglądajcie uważnie – pisze na Facebooku aktorka Andrea Wagner Barton.

źródło: Facebook

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

...

Zobacz również