Hipokryzja jest jedną z najczęściej zarzucanych politykom cech. Właśnie o nią oskarżona została przez internautów Beata Szydło. Przypomnieli premier jej stare wpisy.

Internauci nie pozostawiają suchej nitki na Beacie Szydło. Przypomnieli jak premier reagowała na nawałnice, które przeszły przez kraj dwa lata temu. Ich zdaniem zarzuty, które wówczas wytaczała przeciwko Ewie Kopacz, mogłaby skierować dziś do siebie.

– Premier Ewa Kopacz zamknięta w swoim gabinecie, a powinna być wśród ludzi, którzy potrzebują pomocy. Dzisiaj miejsce Premiera jest wśród ludzi – pisała dwa lata temu Beata Szydło.

W lipcu 2015 roku przez Polskę przeszły trąby powietrzne. Strażacy musieli interweniować tysiące razy. Beata Szydło zadeklarowała wówczas chęć pomocy mieszkańcom powiatu chrzanowskiego. Przy okazji ostro atakowała ówczesny rząd.

Pani premier, kiedy jest ładna pogoda, jeździ na wycieczki. Natomiast wtedy, kiedy ludzie potrzebują konkretnej pomocy, działań i rozwiązań, zamyka się w swoim gabinecie i tam debatuje – mówiła Szydło.

Internauci zwracają uwagę, że w przypadku bieżących nawałnic to rząd PiS działał opieszale. Uważają, że Beata Szydło zachowuje się jak hipokrytka.

źródło: WP Wiadomości

...

Zobacz również