Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu. Niestety pod jej przykrywką, pomimo słodkich słówek, często kryją się niecne zamiary. Ten film opowiadający iście ciekawą historię stał się hitem internetu. 

Relacja z imprezy dla singli w gdańskim Outsider Club zawładnęła internetem i jego użytkownikami. Nagrana jakiś czas temu, sławę zdobyła dopiero teraz. Wszystko za sprawą jego głównej bohaterki. Zapytana przez prowadzącą wywiad o to, czy szuka przygody, odpowiedziała przecząco. Dowodem była żółta opaska, oznaczająca właśnie takie zamiary tamtego wieczoru.

To był dopiero początek przebojowego materiału telewizyjnego. W dalszej części rozmowy kobiety pożartowały na temat samej imprezy i jej charakteru. Okazało się, że pytana ma partnera, który na dodatek zgodził się na jej samotne wyjście do klubu Outsider. Bywalczyni imprezy zakończyła rozmowę pozdrowienia dla swojego ukochanego.

Pozdrawiam mojego faceta Kubę! Kocham Cię, pamiętaj o tym -powiedziała, wysyłając gorący pocałunek.

Wtedy stało się najgorsze dla Kuby. Kamera pozostała na przyjęciu i bacznie obserwowała poczynania, bawiących się „singli”. Na nieszczęście dla niego uchwyciła moment, w którym jego dziewczyna doskonale bawi się w objęciach czarnoskórego mężczyzny, a zapis z namiętnego tańca umieszczono w nagraniu. Głowy internautów zaprząta jedno pytanie: czy faktycznie nie szukała przygód?

Once you go black you never go back – brzmi jeden z bardziej powściągliwych komentarzy.

https://vid.me/qjCsE

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Zobacz również