Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej lubianych i popularnych gwiazd stacji TVN. Jej konta na portalach społecznościowych obserwowane są więc przez setki tysięcy fanów, którzy z niecierpliwością oczekują każdego kolejnego prywatnego zdjęcia lub wpisu celebrytki. Tym razem zachwyciła ona jeszcze bardziej, publikując fotografię, od której internauci nie mogą oderwać wzroku.

Rozenek oraz jej mąż, Radosław Majdan, postanowili spędzić okres przedświąteczny na jednej z gorących, rajskich wysp. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się więc ze swymi sympatykami zdjęciami wykonanymi w czasie wakacji, które zdobywają gigantyczną popularność.

– U nas też nie najcieplej. Miłej niedzieli. Szykujemy dla Was coś niesamowitego – napisała dowcipnie Rozenek pod jedną z fotografii, na której pozuje w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Hejtom na Rozenek nie ma końca. Tym razem podpadła…

Internauci nie mogą oderwać wzroku

Fani zdecydowanie zachwyceni są bardzo prywatnymi zdjęciami, które udostępnia dla nich gwiazda. Próbują także zgadnąć, w jaki projekt zaangażowała się właśnie para.

„Obłędnie PIĘKNA”; „Fajnie Pani Małgosiu”; „Miłej niedzieli Pani Małgosiu. Śliczne zdjęcie” – to tylko niektóre przychylne komentarze, które pojawiły się pod postem Rozenek. Pozytywny odbiór bez wątpienia ucieszył celebrytkę, która od dawna podkreśla, jak ważni są dla niej jej fani.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie Rozenek. Internauci byli bezlitośni

Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi


Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!

...

Zobacz również