Doszło do strzelaniny w kościele, 3 ofiary śmiertelne, sprawca w stanie krytycznym, służby przeszukują świątynię. Tragiczne wieści z USA

Doszło do strzelaniny w kościele, 3 ofiary śmiertelne, sprawca w stanie krytycznym, służby przeszukują świątynię. Tragiczne wieści z USA Źródło: Pixbay.com

Niepokojące informacje właśnie dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych. W jednym z kościołów doszło do strzelaniny, 3 osoby nie żyją, sprawca jest w stanie krytycznym. Trwa akcja przeszukiwania świątyni.

Przerażające informacje obiegają amerykańskie media. W wyniku strzelaniny w jednym z kościołów w miasteczku w stanie Teksas kilka osób zginęło, są też ranni. Jak podają lokalne media, sprawca tej tragedii znajduje się w stanie krytycznym. Na miejscu nadal pracują służby.

Tragiczne informacje na temat strzelaniny w kościele, są ofiary śmiertelne 

W dzisiejszą niedzielę trzy osoby zostały postrzelone w kościele w miasteczku White Settlement w Teksasie. Policja otrzymała zgłoszenie tuż przed godziną 10:00. Ktoś zadzwonił i poinformował, że w miejscowej świątyni doszło do strzelaniny i w środku znajdują się ranni ludzie. 

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zdarzenia odnaleźli ciała trzech osób. Na posadzce leżał także sprawca strzelaniny, który w krytycznym stanie został przewieziony do lokalnego szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu nadal pracują funkcjonariusze policji z psami tropiącymi szkolonymi do wyszukiwania ładunków wybuchowych oraz straż pożarna. Wokół świątyni zgromadził się tłum gapiów, którzy obserwują akcję. Kościół jest odgrodzony żółtą taśmą policyjną.

Informacje o tragedii wstrząsnęły prokuratorem generalnym Teksasu

Kiedy wieści na temat tej potwornej tragedii dotarły do Kena Paxtona, prokuratora generalnego Teksasu, był wstrząśnięty tą sytuacją. 

- Proszę, módlcie się za wszystkie ofiary i ich rodziny, zbór oraz funkcjonariuszy organów ścigania obecnych na miejscu. Moje biuro udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy - zaapelował. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii 

Przyczyny i okoliczności tragedii wciąż pozostają nieznane. Póki co służby nie przekazały mediom więcej szczegółów na temat tego porażającego zdarzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: CNN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News